Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukaként mibe menjek első...

Anyukaként mibe menjek első randira, kérlek adjatok tanácsot?

Figyelt kérdés

Elváltam,van egy 5 éves kislányom. Vacsorázni megyünk egy kedves, kiülős étterembe, utána meg sétálunk még kicsit. Mit vegyek fel? Rég nem randiztam... :(

167cm és 50 kg vagyok,átlagos alkatú,hát középig érő , barna hajjal.

Kérlek anyucik,segítsetek!


2018. aug. 1. 14:29
1 2
 1/18 anonim válasza:
12%

Egyberuha alakot kiemelő fekete vagy bézs.

Ne csipke az már nem divat inkább dzsörzé!

2018. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Amit nem anyukaként is felvennél, most nem anyaként mész hanem mint nő.

Nem tudjuk milyen a ruhatárad de egy csinosabb nyári ruha szandállal teljesen oké szerintem ha nem ilyen elegáns helyre mentek ahova ki kell öltözni. Hajadat hozzá befonod, nem kell az egészet, neten tök jó tippek vannak, szerintem szép lenne.

2018. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nem számit hogy anyuka vagy, legyél ugyanolyan nő mint amikor még nem voltál anyuka és azt vedd fel amiben te jól érzed magad és szerinted jól áll neked! légy önmagad!
2018. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A randin nem anyuka leszel :) szóval azt, ami van a szekrényedbe, szerinted neked jól áll, jellemez téged, magabiztosnak érzed magad benne, megfelel az időjárási-és terepviszonyoknak, na meg az első randis szándékaidnak :)
2018. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%

Valami ehez hasonlót:


[link]


És ahogy az előzők is írták, ne számítson hogy anyuka vagy, most nőként mész erre w randira

2018. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem először is tisztázd magaddal, hogy most nem anyuka vagy aki anyucik segítsegét kéri, hanem nő, aki nők tanácsát kéri.

Aztán. Hiába írom hogy vegyél fel fekete egyberuhát, ha olyanod nincs. Tehát legalább leírhatnál pár szettet amiket szívesen viselsz.

Három. A stílusodat sem ismerjük. Hordasz egyáltalán szoknyát? Ha nem, ne most kezdd el.

Én 34 vagyok, sportosan csajos, de az elegáns ruhákat is imádom. Vagy egy csini maxiruhában mennék lapos szandival, konttyal, vagy a rövidnacis csini olívazöld overallomban.

Esetleg fehér skinny farmer, vállakat szabadonhagyó piros vagy fekete blúzzal, fekete balerinacipővel.

De szóba jöhet a térd alá érő fekete asszimmetrikus szoknyám egy csini toppal.

[link] (ilyen, csak feketében).


Mit viselsz szívesen?

2018. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!! Csak annyira izgulok...

Magassarku kilőve,nem szeretem és menni se tudok benne. Biztos hogy lapos lesz. Az egyberuhára én is gondoltam,de nem fogok fázni este,séta közbe? 9 körül fogunk sétálni indulni kb.

Tudom hogy aznap este nő leszek, nem anyuka,csak nehéz még elvonatkoztatni tőle.

2018. aug. 1. 14:50
 8/18 A kérdező kommentje:
Fehér farmerre én is gondoltam,saruval,meg egy kis csini blúzzal. De felvehetek én szűk fazonú fehér nadrágot?
2018. aug. 1. 14:52
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Már miért ne vehetnél? :)
2018. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez az alakodtól függ. Nem attól hogy anyuka vagy-e. Én simán felveszem, mert csinos alakom van (nem vagyok álszerény ezért ki merem jelenteni, mint tényt.) De akin 20 kg felesleg van, viszont arányos, ő is felveheti csak mondjuk csinos tunikával.
2018. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!