Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a B-s melltartó kicsi, de...

Ha a B-s melltartó kicsi, de a C-s nagy, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Régen D-s melleim voltak, azóta fogytam 12 kilót. Azt vettem észre, hogy a C-s melltartóban elveszik a mellem, pedig már egy éve állandó a súlyom. A B-s viszont kicsi. Próbáltam nagyobb körméretet a B-ből, de akkor csak a pántok tartják a melltartót.

A mellem 85 cm, a mellem alatt 70 cm.

158 cm, 49 kg, ha ez számít.


2018. aug. 13. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Ha semelyik nem jó, akkor... szokj le a melltartóról.
2018. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
A méretedet a mellbőség és a mell alatti körméret alapján tudod kiszámolni. A mell alatti részt elég könnyű lemérni – az itt mért adat lesz a szám a méretezésben. Például ha 69 centit mértél, a méreted 70-es lesz. A kosárméreted – a méretezésben a betű – a mellbőség és a mell alatt mért körméret különbsége lesz. Ha a két számot kivonod egymásból, máris megtudod, hogy mekkora kosarat kell választanod. (12-13 cm – A, 14-15 cm – B, 16-17 cm – C, 18-19 cm – D, stb.) A próbálgatást viszont akkor sem úszod meg, ha tudod, melyik számodra a tökéletes méret!
2018. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el több üzletbe és próbálj. Több fazont, több méretet. Ez sajnos ilyen móka.
2018. aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj push up C kosarat, vagy push up nélküli B-t
2018. aug. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!