Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy reagálnátok ha egy...

Hogy reagálnátok ha egy prémium kategóriás üzletben gúnyosan közölnék hogy itt nincs semmi a méretedre, hiába is szeretnéd?

Figyelt kérdés

Az üzlet dolgozói nagyon készségesek voltak eleinte amíg kiderült hogy az adott darab nem úgy illeszkedik rám “ahogy a tervezték”.

Ami megfelelt volna és kényelmes számomra az túl nagy, nem ileszkedik pontosan a lábfejemre és nem mutat rajtam előnyösen mivel, túl nagy a lábam nő létemre. Ami pedig optikailag megfelelne, az nagyon szoros. De a probléma az hogy túl nagy a lábam és túl széles nő létemre igy itt nekem nincs olyan ami megfelelne. Ezt az üzlet munkatársai mondták a szemembe.

Ilyen szarul régen éreztem magam és nem tehetek róla hogy ekkora a lábam (amin még plasztika se segít). Az egészre még az anyám is rátett egy lapáttal: egyetértett a üzlet munkatársaival, túl nagy a lábam és olyan mint egy hajó az adott cipőben. Nekem ez nem való.

Nem tudom miért kell ilyen nyíltan megalázni, főleg egy olyan üzletben ahol egy pár cipő 120 ezer forint.

Ha nekem kényelmes és számomra tetszik miért gond ha kicsivel nagyobb a lábamon “mint ahogy a nagykönyvben megvan írva”.


2018. aug. 15. 20:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
64%
17es vagyok és Magyarországon élek. Férfi vagyok, 40 feletti, jelpill egyedülálló. Nem mintha ezek relevánsak lennének, csak azért említem, hogy képet adjak magamról. Pest megyében, agglomerációban élek, sokszor vásárolok városi üzletekben és sokat járok a fővárosba is. Lehet hitetlenkedni, de velem nem szoktak bunkók vagy flegmák lenni az elárusítók, eladók az üzletekben. Jó, nem vagyok egy pávaboy, aki örökké shoppingol, de én is öltözködöm, veszek cipőt is néha, háztartási eszközöket, élelmiszert stb, tehát aktív, vásárló ember vagyok. Jó, nem exkluzív helyekre járok, csak hétköznapi üzeletekbe. H&M, C&A, Deichmann, Decathlon, meg a Pólus Centerben az a nagy sportruházati és felszerelés bolt, aminek a neve nem jut eszembe, de tényleg udvariasan köszönök, megnyerő modorral társalgok, picit humoros is vagyok és soha semmi rossz tapasztalatom nem volt eddig. Sőt a lakóhelyemen, Veresegyházon csak elmeséltem a Deichmannos csajnak, hogy milyen cipőre vágyom és addig keresgélt, amíg talált a legjobban megközelítőt. Ezzel nem akarok senkit sem meghazudtolni, de valahogy nekem ez a tapasztalásom.
2018. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Előző, ilyen kategóriás üzletben ez nem szokás. Sőt! Velem mindig brutál kedvesek, bár én is az vagyok velük! És kifejezetten szeretem, ha egy eladó megmondja, ha valami szerinte nem áll jól nekem. Mivel kedves vagyok velük, ők is azok velem, és még nevetni is szoktunk azon, ha valami nagyon nem passzol hozzám. Nem megsértődöm.


Zarát, H&M-et ne hasonlítsuk az ilyen üzletekhez, ott mindenkivel bunkók... Hiába kedvesen megyek oda, látszik a világfájdalom az arcukon... :D

2018. aug. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Bocsi, 22 vagyok, 20-asnak szántam a választ! 😊
2018. aug. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is volt egy ilyen cipős körutam egy plázában. Vastag a vádlim, holott nem vagyok kövér, és csizmát kerestem, mindegyiknek szűk volt rám a szára. Próbálgattam, fel se tudtam húzni a cipzárt, így távoztam minden boltból. Volt, ahol ott állt mellettem az eladó és nevetgélt, hogy "hát ekkora vádli nincs!".

3-4 bolt után nekem is padlón volt az önbizalmam, úgy gondoltam, mégis kövér vagyok, bementem egy molett boltba, hogy akkor itt legalább normálisan kiszolgálnak. Ott meg ahogy beléptem, beszólt a nő, hogy "ez egy molett bolt! az ön méretére itt nincs semmi!" De legalább baromi vékonynak érezhettem magam, hehe. Aztán végül találtam csizmát olyan helyen, ahol nem mászkáltak eladók és nyugodtan próbálgathattam, de azért a pénztárnál még beszóltak, hogy "csoda, hogy ekkora vádlira talált valamit".

Teljesen megértem a kérdezőt. Szerintem német cipőboltokban esetleg a Csórában érdemes körülnéznie.

2018. aug. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!