Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre való ilyesmi ruha?

Esküvőre való ilyesmi ruha?

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 19. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem szabad túlöltöznöd a menyasszonyt és pirosat sem illik felvenni, mert az az újasszony színe.
2018. aug. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak a fazon érdekel, pirosat nem vennék fel esküvőre
2018. aug. 19. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó
2018. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Fazonra jó.

Csak figyelj arra, hogy milyen stílusú/témájú esküvő lesz.


Mert pl. egy tipikus falusi lagzin kicsit túlöltözött, kirívó lennél benne.

2018. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ez nagyon szép.
2018. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs valami dresscode vagy ajánlott öltözet?

Esetleg kérdezd meg a párt hogy mire számítanak, mit szeretnének a vendégek öltözetével kapcsolatban.

Egy nagyon elegáns, esti esküvőre egy ötcsillagos hotelba tökéletes. Falusi lagziba, mint előttem írták, vagy kerti, vízparti esküvőre nagyon sok. Templomba ne, ott nem illik lábat és vállat mutatni.

2018. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a ruha gyönyörû, nekem nagyon tetszik! Felvenném, csak valami más színben (piros is jó, csak esküvőre lehet nem illik).
2018. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is. Ez a ruha eszméletlen sexy. Ha ebben jelensz meg szerintem nincs az az esemény ahova nem illenél. (mint férfi így gondolom)

Másodszor pedig. Ha a te esküvőd azt veszel fel amit csak szeretnél. "Illik nem illik" A tietek olyanra csináljátok amilyenre szeretnétek. A víz alatt is házasodtak már búvár ruhában az óceánban. Pont lesz@rták hogy mi illik :D

2018. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!