Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A harisnya viselése tényleg...

A harisnya viselése tényleg "csikis"?

Figyelt kérdés
Mintha csikizne, amikor az ember bőréhez ér, vagy amikor mozog.
2018. szept. 4. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2018. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én gyakran hordok, nylont, de nem csikiz, lekinkább szúrni szokott.
2018. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kettes közelebb van az igazsághoz ,nekem minden lecsúszik róla , a nadrág a cipőben a lábam és a padlón.

Más érzés a nejlon mint egy pamut az biztos. Amolyan műanyagos.


De nekem tetszik mindezek ellenére mert komfortos kényelmes érzés.

2018. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
93%
Nem, én bizonyos harisnyáktól szimplán viszketek, mások pedig kényelmesek. "Csikis" még nem volt.
2018. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én rohadtul viszketek bennük, úgyhogy hanyagolom őket 10+ éve
2018. szept. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem ez 1 szép női ruha darab
2018. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%

Női? Mitől?

Attól hogy ezt is lenyúlták a férfiaktól mint sok minden mást?

Maradjunk talán az uniszexnél.

2018. szept. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, én még nem éreztem ilyet pedig már 12 éve, h harisnyákat hordok kb napi szinten, de csikis még sosem volt. Amúgy elképzelhető, h van ilyen, de max csak akkor, ha túl nagy a méret, és a harisnya anyaga, épphogy érintkezik a lábbal, vagy nem biztos, h a lábbal, hanem csak az apró szőrpihékkel. Ugy esetleg csikizhet.

Anno ezek a gagyi krepp meg üvegszálas harisnyák engem is szúrtak, meg volt amiben viszketett a lábam, de szerintem a viszketés nem a harisnya miatt volt, hanem a gyártás során rajta mardt vegyszerek miatt. Persze lehet, h hülyeség, de egyszer 3 egyforma harisnyát vettem egyszerre, és abból kettővel semmi baj nem volt, a harmadiktól viszont szörnyem viszketett és kipattogott a lábam..

Amúgy nem tudom milyen a harisnyád ami csikizi a lábad, de javaslom jobb minőségűt vegyél, olyat ami lycrás. Ezek a legjobb harisnyák, ezek mutatnak a legjobban lábon, kellemes a tapintásuk, kellőképp rugalmasak, teljesen ráfeszül a lábra, enyhe nyomást fejt ki rá, ami többek közt kicsit tehermentesíti a lábat, illetve segít megelőzni a visszerek kialakulását (ami már kialakult, azt nem szünteti meg, de sokkal lassabban alakulnak ki. Pl nekem nincs egy db sem a lábamon, viszont a nálam 5 évvel fiatalabb kolléganőnek már van jónéhány. Nah, de nem is ez a lényeg, hanem az, h ha olyan harisnyát akarsz magadnak, ami kényelmes, tartós, jól mutat a lábon, nem szúr, nem viszket tőle a láb, akkor felejtsd el a krepp és üvegszálas harisnyákat, olyat keress, ami lycrás, és még azokból is érdemes többfélét kipróbálni, mert harisnya és harisnya közt is hatalmas különbségek vannak.

Ha esetleg gondolod tudok javasolni pár márkát, amivel nem igazán lehet rossz tapasztalatokat gyűjteni, és/vagy mert már bizonyított. Ha meg magadtól szeretnéd kitalasztalni a dolgokat, akkor javaslom, ilyen 800-1200-as árszegmensben keresgélj, itt már vannak kifejezetten jó minőségű dabarok. Sokkal drágábbat nem érdemes, mert annyival nem tudnak többet, és ha valaki még nem elég rutinos harisnyahasználó, eleinte nagyon sok tönkre megy majd, és nem mindegy, h egy 1000Ft-os harisnyát kell kidobnod nap végén, vagy egy 4000-eset...


Amúgy az jutott még eszembe, h én ha nagyon száraz a bőröm mindig bekenem a lábaim testápolóval mielőtt felvenném a harisnyámat, így könnyebb felvenni, plusz a harisnyára is kerül valamennyi, így nem dörzsöli a bőrt ha el-elmozdul menetközben a harisnya. Lehet egy próbát megérne a dolog, mert legfeljebb ugyanúgy csikiz tovább, de ha meg nem, akkor ott a megoldás.


Bocsi a regényért!

31/n

2018. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!