Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gaz 16 évesen...

Szerintetek gaz 16 évesen magassarkú bakancsot hordani?

Figyelt kérdés
Am elég magas vagyok kb 180 cm és a cipővel együtt kb 188 szerintetek gaz?
2018. szept. 17. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem gaz. Ez már bűz.
2018. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Dehogy gáz. Jegyezd meg, hogy soha nem gáz azt viselni amiben jól érzed magad:)

Nem szeretem, ha az ellenkező nemnek való megfelelés tengelyére húzzuk fel az öltözködést, de nyilván ez fontos neked. Szóval ebből a szempontból is megnyugtatlak, sok srácnak tetszenek a magas a lányok. Na meg a magas sarok is:)

Ráadásul velem is csak ugyanolyan magas lennél ekkora sarokkal és számtalam nálam magasabb srác sétál mindenféle.

2018. szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz,én is hordok magassarkút, viszont egy bakancs olyan nagy. A magasságod miatt gondolom neked is nagyobb méret kell, így nem biztos, hogy szép lesz.
2018. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Picit vicces... De idősebb korodban te is nevetsz majd magadon. :) Nem baj ez.
2018. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért vicces?
2018. szept. 17. 16:26
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

„Picit vicces... De idősebb korodban te is nevetsz majd magadon. :) Nem baj ez.”


Miért nevetne? 26 éves vagyok és a korosztályomban is sok ízléses lány visel magassarkú bakancsot. Úgy írtad ezt mintha minimum valami szélsőséges szubkultúra szerint öltözködne:Dd

2018. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Időpont ma 19:52

Ne is foglalkozz vele. Csak egy mélymagyar turbókeresztény.

2018. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, ha így érzed jól magad.
2018. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek, mert szerintem a bakancshoz nem illik a magas sarok. Mármint a magas sarok lényege, h kiemelje, karcsúsítsa a lábat, viszont egy bakancs az robosztus, kemény benyomást kelt, amihez nem való a magas sarok. Akkor már inkább bokacsizma, az sokkal kecsesebb, finomabb lábbeli, mint a bakancs. Persze, kinek mi, ha neked tetszik, és jól érzed benne magad, akkor nyugodtan hordjad csak!
2018. szept. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!