Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnya szandállal nagyon...

Harisnya szandállal nagyon meredek?

Figyelt kérdés
Találtam akciósan egy teljesen vagány és nagyon kényelmes csajos szandált , de mivel reggel suliba menet azért már hideg van én meg most is szeretném hordani. Arra gondoltam felveszem harisnyával. Csak nem akarok nagyon kritikát kapni miatta 🙂 17L
2018. szept. 20. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nem meredek. :)
2018. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
És ha télen véletlenül találsz egy teljesen vagány és kényelmes strandpapucsot akkor a nagy eszeddel azt fogod megkérdezni, hogy hogy oldhatnád meg, hogy ne csússzon a jégen?
2018. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem meredek, csak idiótán néz ki. Lelked rajta.
2018. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Metionin ***** válasza:

Szerintem vannak ennél durvább dolgok. Nekem nem tűnik fel hogy ki hogy hordja a szandálját :D

Amúgy lábfej nélküli harisnyával teljesen jó. Ha felfázol benne az a talp miatt lesz úgyis, azon meg egy harisnya nem oszt és nem szoroz. Ha a talpad már fázik akkor inkább válts zártabb cipőre.

2018. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó oke meggyőztetek elrakom jövő nyárra
2018. szept. 20. 14:33
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

És megint a sheggnyalás mert lány a kérdező!


Ha fiú lenne akkor persze jönnének az ostobák hogy mekkora igénytelenség meg hogy néz már ki?!


Egy kis észrevétel az itt folyó részrehajlásrol.


Akkor had válaszoljak én is , szerintem a harisnya az lófhaszt ér semmit sem melegít inkább pamut zoknival próbáld meg.

2018. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van orrerősítés nélküli harisnya, abban nem is fog látszódni, hogy van rajtad.
2018. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szived joga az, hogy mit akarsz hordani!Ne törődj a bunkó válaszokkal!
2018. szept. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az, csak túl van démonizálva. Én nem gyakran veszek fel szandit, viszont ha igen, mindig harisnyát is veszek hozzá. Úgy szoktam, h olyan harisnyát keresek, aminek nincs megvastagítva a lábujjrésze, csak a varrás van a legvégén. Úgy igazítom, h a varrás ne a lábujjaimnál elöl legyen, hanem a lábujjaim és a talpam közötti kis mélyedésnél legyen (így nem is érezni a varrást egyáltalán, mert nem nyom). Így szinte nem is látszik, h van rajtam harisnya. Ha meg valaki mégis észreveszi, szóvá általában nem teszik, magában meg azt gondol mindenki, amit akar. Amúgy meg vannak ennél sokkal húzósabb dolgok is.

Figyi, szerintem simán vedd fel harisnyával, csak arra vigyázz, h ne legyen szembetűnő. Mármint ne az legyen, h odavonzza a tekinteteket. Vékony testszínű, aminek nincs megvastagított orr része. Így egyáltalán nem csúnya szerintem...

Na de majd eldöntöd, h felveszed e harisnyával, vagy nem kockáztatsz. Annyi előnye azért tutira lenne, h ha sok csaj hordaná így, mert akkor hátha ki lehetne törölni az emberekből, h gáz a szandi harisnya párosítás. (Megjegyzem, tényleg lehet gáz is, de nem feltétlenül az!) Amúgy csak itthon szajkózzák ezt, külföldön sok nő használja a kettőt együtt és nem csak az idősebb korosztály, hanem a fiatalokon is látni...

31/n

2018. szept. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magadnak tetsszél. És úgy akarj másoknak tetszeni, ahogy magadnak is tetszel. 22/F
2018. szept. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!