Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha milyen lenne esküvőre?

Ez a ruha milyen lenne esküvőre?

Figyelt kérdés
[link]

2018. szept. 23. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez egy hétköznapi ruha. Ez nem való esküvőre.
2018. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Mintha öreganyád hálóingében mennél. Tipikus olyan cucc, ami a fotón egy modellen még ki is néz, de élőben nevetséges és kicsit se előnyős. Meg nekem ezt leszámítva is elég casual, egy esküvőre alapvetően egy fokkal elegánsabban illik érkezni, bár nyilván függ az esküvőzől is.
2018. szept. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Legalább valami öv kéne hozzá. De én se ezt választanám.
2018. szept. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
XXI. században azzal foglalkozni, hogy illik-e, vagy nem. Pfff. xDDDD
2018. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
abszolut nem. Ha megis ezt valaszotd akkor a legutolso sorba ulj:D
2018. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sem tetszik ez a ruha, de nem is nekem kell felvenni. Egy idősebb, érettebb nőn el tudnám képzelni. Van olyan esküvő, amire ez is jó lehet... Nem minden esküvő olyan, hogy szuper elegáns és csinos cuccokban kell megjelenni. Én speciel voltam már olyanon is, ahol még a közeli hozzátartozók is póló+farmerban voltak és a házaspár sem volt túlzottan kirittyentve.
2018. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a züld kéz!:) Azóta megnéztem élőben is, és tényleg nem alkalmi ruha.
2018. szept. 23. 13:38
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Tudom, hogy késő, de szerintem a megfelelő kiegészítőkkel simán vállalható. Persze függ attól is, hogy milyen a hölgy, aki viseli illetve, hogy milyen stílusú az esküvő. Például ilyen hatalmas, hercegnős, báltermes álomesküvőkre nem ajánlanám, de ha mondjuk egy visszafogottabb, lazább, kültéri esküvőről beszélünk, akkor belférhet. Mondjuk egy feltűnőbb, kicsit elegánsabb nyaklánccal, hozzá illő fülbevalóval és valami rikító magassarkúval. De ez csak az én véleményem.
2018. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!