Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már más is a Nightdres...

Jonika94 kérdése:

Rendelt már más is a Nightdress oldalrol? Mindenkit àtvertek, vagy csak engem?

Figyelt kérdés

Rendeltem a Nightdress nevű oldalrol egy fürdőruhát, es ugye elkuldtem a penzt meg minden es irtak is hogy erkezni fog 25-30 munkanapon belul..aztan most 5honapja várok rá es ugy hallottam mar

Tobb embert lehuztak tobb 10000el .. ha mas is járt mar igy kerem irjon valamit tenni kene az ügy érdekében!!



2018. szept. 24. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezért fizetek mindig átvételkor.
2018. szept. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én is rendeltem, és nekem ugyan megjöttek a csomagjaim, de egyik minőségében volt botrányos, a másiknak meg a színén kívül semmi nem egyezett azzal, ami a képen volt. Drága lecke volt, de megtanultam hogy soha többet nem szabad onnan rendelni.
2018. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Végul nekem is megjott tegnap elott , de ez mind azert mert megfenyegettem oket h feljelentetten es ha nincs itt 1 heten belul stbstb ... de ise kuldtek egy rossz kinai minosegu szart amit

A kutyamra se

Adnek ra , 3számmal nagyobb meretet szoval nevetseges ....

2018. okt. 8. 09:38
 4/13 Zsebibaba07 válasza:
100%
én rendeltem,kifizettem mert ÉRDEKES módon a paypalos fizetés valamiért nem engedte a rendszer pedig ott van mint lehetőség...kifizettem 2 melegítőt...eltelt több mint 1hónap ráírtam,hogy küldjenek csomagkövetési számot, össze vissza irogattam, hogy az ünnepek miatt csúszhat picit de megjön...visszaírtam még egy hét után, hogy sehol semmi kérem a csömagkövetési számot...jön az csak késik :D én már itt röhögtem,hogy gondolom...írtam nekik,hogy elegem van azonnal küldjék azt a csomagkövetési számot vagy azonnal utalják vissza a pénzem...erre írtak,hogy sorry külföldön elveszett,de ugyanannyiért rendeljek mást :D visszaírtam,hogy köszi ez az opció semmiképpen nem érdekel kérem vissza a pénzem...2 napra rá jött egy email,hogy elfogadták a panaszkérelmem, 60 nap múlva visszautalják...azt hittem felrobbanok...visszaírtam,hogy végig néztem a jogszabályokat, 14 napjuk van visszautalni...vissza írtak,hogy küldjem el a bankszámlaszámom ( az előző 4 levelemben mindegyikben feltüntettem a számlatulajdonos nevét, bankszámlaszámot és az utalás összegét....) elküldtem megint, eltűntek....írtam,hogy mégis mi van,semmi válasz...mai napon visszaírtam nekik,hogy vagy visszautalják a pénzen és végre válaszra méltatnak vagy a magyar és a cseh fogyasztóvédelmet is értesítem ugyanis az oldalukon rengeteg jelentésre való okot találtam...vásárló megtévesztése,stb... szóval várok :D semmiképp nem ajánlom,megbízhatatlanok!!!!!!!!!!!! és gusztustalan a viselkedésük
2018. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Mivel nem volt utanvet ezert nem utaltam elore nalam ez valahogy nem mukodik ez az elore utalas story es pont ezert kitoltottem az adataimat de a vasarlast nem toroltem vszinu a kosarba maradt vagy nem tom.. ez volt honapokkal ezelott.. Azota mindig kapok emaileket toluk.. az elsot meg el is olvastam blabla varjak az utalast ez es ez a termek nem lett kifizetve.. kukaba vele.. temerdek email mind arrol h utaljak.. ma reggel ujra egy email h utolso felszolitas, es h ezt az emailt egy ugyved kuldi, h ok kerik a penzt. Na ezen teljesen kiakadtam. Kaptak ma tolem olyan valaszt, hogy meg a szemuk is felakadt sztem.. mi az a..adat akarsz fizettetni ha termeket se kaptam meg birosag meg ugyved? Fenyegeto level a semmiert? Zaklatas? De most olvasom, h mekkora nagy atvagasnak lettetek ti is reszesei.. meg jo h sose utalok elore meg is tartom ezt a jo szokasomat.. :)
2019. szept. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Váradi vkrisztina válasza:
Valaki segítene? Én is bele estem ebbe a csapdába hogyan tudok beszélni velük írtam nekik több emailt is nem válaszoltak.ti megkaptatok amit rendeltetek vagy viszakaptatok a pénzt??
2020. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Énis decemberben rendeltem tőlük, hiányosan küldték,azóta folyamatosan irogatok nekik és válaszra sem méltatnak...már irtam nekik egy nem finom levelet is ,hogy a fogyasztóvédelmet is értesitem...
2020. jan. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
is rendeltem, kb márciusban, azóta is várom a ruhámat. Májusban írtam nekik hogy fizettem, szóval hol a cucc. Akkor egy hét múlva jött egy fizetés visszaigazoló email, aztán hogy nemsokára küldik. Azóta is küldik. Persze semmire nem válaszolnak.
2020. aug. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Énis elengedtem a dolgot. Bármilyen fenyegetést elengednek..én azota sokkal ovatosabb vagyok..
2020. aug. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szisztok! Érdeklődnék, hogy megoldódott e azóta a probléma? Vagy elveszett a pénzetek? Mi is károsultak vagyunk, egyenlőre csak 2 hónapja, kíváncsi lennék van e értelme reménykedni, vagy írogatni nekik :/
2020. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!