Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemények a turikról?

Vélemények a turikról?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék új ruhákat venni olcsón és az egyik barátnőm mesélte, hogy neki mennyire bejött a turkáló, mert bármilyen ruhat találhatsz nagyon olcsón. Valakinek esetleg személyes tapasztalat? Mi a véleményetek róla?

Köszönöm előre is a válaszokat! 😊



2018. okt. 7. 15:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Régebben a darabáras Hádát szerettem, de már nagyon elszállt. A minap 8000-ért láttam ott dzsekit és 5000-ért Orsay-es blúzt...már nem azért de megkapom ennyiért az Orsay-ben is.

Egyre több a megmaradt fast fashion üzletekből átvett cucc, 3-4000 ezres áron. Ennek így már nem sok értelme van.

2018. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
A hada tenyleg elszallt. De vannak olyan turik ahol kilos arat fizetsz illetve egyre nagyobb kedvezmenyek vannak a honap soran a kovetkezo arucsereig. Rengeteg fele turi van, nem lehet az osszeset egy kalap ala venni. Kiserletezz, menj be tobb turkaloba is es nezz korul.
2018. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
3%

Undorító, mert ki tudja milyen ember hordta azt a ruhát és hogyan fertőtlenítették.

Amúgy meg nem hinném hogy ennyire szharul állna az ország ,hogy erre lennénk rászorulva, a nyugat levetett mocskát hordani azok meg röhögnek rajtunk.

2018. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Nekem sok, jó (szinte új) cuccom van turiból (még kabátom is), és max 800 Ft-ot szánok az ilyen darbokra. Amint hazaviszem, 60 fokos mosásba teszem. Veszek máshol is ruhát, de sokszor benézek a kedvenc turimba, egészen különleges darabokat ki lehet csemegézni, szóval nekem nincs vele bajom, sőt.
2018. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

"Ki tudja milyen ember hordta a ruhat es hogyan fertotlenitettek".

Miert, amikor az aruhazban megveszed az uj ruhat, honnan tudod, hany izzadt, wcrol kezmosas nelkul jott,fehernemut nem viselo, barmilyen ember probalta fel a probafulkeben?

2018. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Ja es meg annyit elarulok h "nyugaton" hatalmas trend a turkalozas azaz elegansabb neven second hand uzletek latogatasa a fenntarthatosag jegyeben. Egy csomo blogger is ir ebben a temaban. Ugyh inkabb azert rohognenek rajtad h ennyire elutasito vagy, sot le is neznenek az ilyen ostoba kijelentesekert.
2018. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Kedves hármas. Én például az egyetem és az albérlet mellett nem engedhetem meg magamnak, hogy menő, csillivilli új cuccokban pompázzak.

Ennek ellenére szeretek turkálóba járni, rengeteg az egyedi darab, olcsóbb és még környezetbarátabb is.

Igen, hordták előttem, de nem nagy kunszt kimosni őket. Képzeld, ha kórházban vagy, ott sem kapsz új ágyneműt, bizony más is használta már azokat.

A kérdésre válaszolva pedig:

A hádát én sem szeretem, inkább az eldugotabb, kisebb helyekre járok, ahol vagy kilóra megy a ruha, vagy egy darab kábé 600ft. :)

2018. okt. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem volt jó véleményem erről a használtruha bizniszről soha, egészen addig, amíg pár hete a csömöri auchan melletti új Hádába be nem tévedtem és nem vettem kilóáron valamj 1500Ftért egy vadiúj, 88eurós nadrágot, ami még emberen nem volt, minden címke minden a helyén, tehát valami megmaradt árukészlet része lehetett.


Mostantól izginek tartom és fogok még menni.


Végülis a múltkor kb 5ezer ftból vettem két gatyát meg egy pólót, mindegyik komoly, szép, újonnan ez a 3 cucc kb 40-45ezer lett volna.


F

2018. okt. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
7%

Milyen érdekes hogy a kérdező megkérdezte a véleményét az embereknek, mindenki válaszolt, de aki negatívot írt mint én az már nagy baj!

5!

Nem mindegy hogy valaki egy pár percig viseli vagy épp évekig izzad benne amit nehezebb kimosni.


Drága 7-es!


Egyetem, ez itt a gond!

Talán dolgozni kéne melegedés helyett aztán lenne pénzed normál ruhákra!

Vagy ha meg lesz a diploma utánna kezdődik a kánaán..?

2018. okt. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Metionin ***** válasza:
Igazából turifüggő, pár éve én is nagy Háda fan voltam de a legtöbb már nagyon drága lett, jelenleg egy van a városban, ahol még normális kilós áron lehet jó cuccokat venni. Oda járok is rendszeresen. Érdemes többféle turit kipróbálni, van ahol tényleg fillérekért talál az ember címkés ruhát és van persze ahol nagyon meg kell nézni, mert szakadt és foltos cucc is előfordul. Ezt idővel kitapasztalja az ember, hogy hová érdemes járni. Tudok pl. nagyon jó turit ahol az összes ismerősöm tök jó cuccokat talál de az én méretemben sosincs ott ruha.
2018. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!