Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyit költesz ruhákra...

Mennyit költesz ruhákra átlagosan?

Figyelt kérdés
1 év alatt mondjuk, vagy akár havonta. Illetve hol veszed őket?

2018. okt. 23. 09:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Havi 20 ezer körül de ez nem fix összeg. Van amikor sokkal több, néha kevesebb. Ha meglatok valamit ami huuuu akkor megveszem ha van rá keret.

De az ilyen glamour kuponos napokat elkerulom. Ilyenkor csak pár sminkes terméket veszek ami épp kell.

Lett 1 puderem 2 szempillaspiral és 2 rúzs.

Legtöbbször h&m üzletben vásárolok de van f&f, kik és noname cuccom is.

2018. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

30 kilót fogytam szóval elég sok pénz költöttem gardrób cserére. Hát őszintén az összes ruhás/cipős blokkot egy helyre raktam de soha nem fogom össze adni mert rosszul lennék.


Nekem van hogy 1 hónapig semmit nem veszek aztán jön valami jó szezonváltás vagy kuponnap ilyesmi és akkor 20-30 000 ret ott hagyok. Ha a cipőket is bele számolom a ruhákba akkor egy évre lebontva havi 20-30 000 lehet szerintem


23/F

2018. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó, havi 0 és 50000 között mozog, ha a cipőket nem számoljuk, attól függően, hogy mit és hol találok, ami tetszik. Mert van, hogy épp csak turiban veszek egy-két pulcsit összesen 3000-ért, de van, hogy beruházok (no pun intended) két-három drágább minőségi és elegáns ruhába, aminek darabja 10000 fölött van. Meg van, hogy egyáltalán nem is veszek semmit.
2018. okt. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hazudok, felső ruházatra max 2 évente egyszer max 5000ft értékben. Mindig öröklöm az alig vagy egyszer sem használt ruhákat, így csak nagy ritkán kell 1-2 póló, mert az jobban fogyó eszköz.(kabátok,pulcsik,nadrágok régóta megvannak) Cipőre évente max 10 000.

Sportmelltartóra, alsóneműkre évente max 5000-6000 Ft.

2018. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!