Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a cipőről?

Mit gondoltok erről a cipőről?

Figyelt kérdés

Nem az érdekel, hogy szerintetek vegyek-e ilyet. Mert nekem már van belőle. Arra vagyok kíváncsi, hogy miféle asszociációkat indít el nálatok. Milyen benyomást tesz. Ugye meglehetősen minimalista és szokatlan az anyaghasználat is.

Kort és nemet írjatok.


[link]


[link]


[link]



2018. nov. 1. 15:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem kicsit olyan, mint egy házimamusz.

Amugy nekem bejön, kicsit furi de pont ezért egyedi,ezt biztos nem látod minden második ember lábán. 23L

2018. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
18/L egyébként, #10 válaszoló voltam
2018. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Volt egy adott cél, azon felül hogy „na csinálunk egy cipőt”:D

Ezt észre lehet venni, ha megfigyeljük az anyaghasználatot vagy azt, hogy mivel tudjuk fixálni fűző helyett. Nem értem miért ne lenne jó a „tetten érhető”. Hisz nem mindenkire számára világos a dolog, főleg nem első ránézésre.

2018. nov. 2. 15:09
 14/21 A kérdező kommentje:
Te pedig használj normális idézőjeleket. Angolszász módon használod őket.
2018. nov. 2. 15:11
 15/21 anonim ***** válasza:
A tetten ér azt jelenti, rajtakap, elcsíp. A rossz gyereket érik tetten, nem egy cipő szabását 😄
2018. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A szándék érhető tetten, nem a cipő szabása...
2018. nov. 2. 18:10
 17/21 anonim ***** válasza:
80%

Nem fogod fel, hogy a tetten ér kifejezés nem pozitív töltetü?

azt lehet tetten érni, aki olyat tesz, amit nem lehetne, nem szabad, illegális, tiltott.


Értsd már meg, hogy hiába vagy borzasztó kifinomult meg tanult, ez így nem helyes.

2018. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mamámnak van ilyen szobamamusza :D

Nekem nem tetszik. Ha túljutok az első benyomáson, miszerint mamusznak látom, akkor elgondolkozok mire is tervezték. Csizmaszerűnek tűnik, azonban a csizmákat hidegben, esőben szokás felvenni. Lehet hogy ez véd a hideg ellen, de már egy kis párától benedvesedik és annyi neki.

Amúgy ez női vagy férfi cipő?

2018. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Abszolút nem a kreatív tervezést sugallja,hanem a funkcionalitást.Valamilyen munkához,hobbihoz használatos cipőnek nézném.Ha már tervezői szemmel kellene nézni valamilyen Moncler colabnek gondolnám,bár annak elég gyenge.Ha neked ilyen fontos ez a cipő,mivel veszed fel?
2018. nov. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túl szép, szobamamuszos, nem láttam még ilyen cipőt. De ha tetszik hord, bár fura.


24/L

2018. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!