Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a cipőről?

Mit gondoltok erről a cipőről?

Figyelt kérdés

Nem az érdekel, hogy szerintetek vegyek-e ilyet. Mert nekem már van belőle. Arra vagyok kíváncsi, hogy miféle asszociációkat indít el nálatok. Milyen benyomást tesz. Ugye meglehetősen minimalista és szokatlan az anyaghasználat is.

Kort és nemet írjatok.


[link]


[link]


[link]



2018. nov. 1. 15:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

23/F


Az első asszociációm az volt, hogy ,,ilyet még nem láttam, de nem igazán tetszik'' miután újra gondoltam, hogyha esetleg egy elegáns emberen pl az északi országból, ha rajta látnám talán javulna az első kép amit alkottam róla. Hiányzik a cipőfűző, talán még a tépőzárat se gondolnám ennyire sajátosan távolninak tőlem. Kényelmesnek tűnik, és melegnek, egy olyan cipő amit akkor vennék fel, ha már nem számít, hogy milyen cipőben mutatkozom ÉS -20 fok van. Amikor már az emberek se arra asszociálnak, hogy nincs stílusom, egyszerűen csak nem akar megfagyni. Azt nem tartom kizártnak, hogy idővel ,,befogadja'' majd az elképzelésem, de összességben túl sajátos. több szempontból.

2018. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!