Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eskuvore ez a ruha es harisnya?

Eskuvore ez a ruha es harisnya?

Figyelt kérdés
Egy bordo szinu ujjatlan ugyanakkor magasitott nyaku(nem akkora mint a garboknal) ruhat talaltam ami combkozepig er. Sotetbarna szinte fekete a hajam gondoltam egy ezust szinu hangsulyosabb fulbevaloval vennem fel. Viszont az eskuvo telen lesz igy nem art harisnyat sem huznom, testszinu vagy fekete attetszo harisnya illik az ilyen ruhahoz jobban? A cipom termeszetesen fekete lenne.
2018. nov. 1. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem inkább fekete harisnya. Úgy jól mutatna a fekete cipővel és a bordó ruhával. ☺
2018. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2018. nov. 1. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Mindkettő jó, de inkább a fekete. A bordó ruháim azzal jobban tetszenek :D
2018. nov. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Én testszínűvel venném fel. Tetszik nekem is feketével, de esküvőre kicsit sötétnek érezném a bordó ruhával.
2018. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fekete
2018. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Testszínű
2018. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Testszínűből én még nem láttam vastagot, így a feketére szavazok
2018. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 winR ***** válasza:
64%
Testszínű, Calzedonia Matt, olyan, mintha nem lenne rajtad, nem fényes, nagyon szép.
2018. nov. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!