Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gázosabb, ha egy lány...

Az gázosabb, ha egy lány akinek nincs melle kosaras melltertót hord, vagy az, amikor egy csajnak van melle de nemhord melltartót?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam csak azért hord melltartót mert én is... -.-" ezt ki is jelentette


A másik osztálytársam pedig egyáltalán nemhord melltartót, csak trikót, pedig neki illene legalább tesi órához egy sportmelltartó.


Szerintem mind2 gázos. Szerintetek melyik jobb?


Valamint az a jobb, ha mindenhova veszek melltartót, vagy az se baj, ha átlátszik a mellbimbóm egy vákonyabb pólónál?


14L


2010. jún. 26. 19:52
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia én vagyok az előző :D


Hát én minden nap hordok melltartót, merevítőset, nem szivacsosat, szóval nem mutat többet mint ami igazából :D

Tesin meg sportmelltartót veszek fel. Hát lassan már a C-s kosárméretet is kinövöm szóval nem mai kezdő vagyok xD


remélem segítettem :)

2010. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!