Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők, munkahelyen miért szoktat...

Pumukli alfahím kérdése:

Nők, munkahelyen miért szoktatok mindennap más ruhában jönni? A munkahelyemen már egy jóideje figyelem az irodában dolgozó nőket, egy szett ruhát csak egyszer hordanak. Olyan az egész mintha divatbemutató lenne. Gondolom ez egyfajta versengés lehet.

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 19:29
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
90%

Igènyessèg,ami sajnos amùgy hiànyzik az emberekből.

Jól teszik,egy nőnek sok ruhàja kell legyen.

2018. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nadrágot, kardigánt, blézert és ilyen jellegűeket nem cserélek naponta, de harisnyát, zoknit, fehérneműt, pólót, pulcsit igen. Illetve edzőcucc egyből edzés után megy a mosógépbe. Szeretek friss, tiszta ruhába öltözni, amit meg nem cserélek naponta, az nem szennyeződik olyan mértékben, így nem szükséges egyből mosni.
2018. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%
Mert megtehetem. Jut bőven minden napra más ruhám, a hangulatomtól is függ, mit veszek fel.
2018. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sok ugyanilya vagy hasonlo ruhadarabom van (leggings, tunika, egyberuha), mert keves fazont szeretek. Szoval ha ugy is nezek ki, mintha ugyanazt hordanam napokig, akkor is minden nap tiszta ruha van rajtam. Nadrag es kardigan, pulcsi nem megy egy hasznalat utan a mosasba, de ha beleizzadok, azonnal szennyesbe dobom. Nem tudnam elviselni, hogy ugyanazt a felsot felvegyem ket egymast koveto nap, hiszen koszos lenne
2018. dec. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Metionin ***** válasza:
100%
Nálam a felső, fehérnemű stb. egyszer hordós, utána megy mosásba. Nadrágot meg pulóvert felveszek többször, abba nem izzadok bele de mivel az összes nadrágom fekete, nem tűnik fel hogy épp ugyanaz van rajtam mint tegnap vagy másik. Totál egyforma nadrágjaim is vannak, mert nehezen találok méretet és ha valami jó akkor van hogy kettőt veszek. Mások szerintem a pólóimat se tudják megkülönböztetni, azok is feketék csak más rajtuk a minta, de azt valszeg rajtam kívül senki se figyeli. Amúgy ha jól kombinálható ruhái vannak az embernek, simán lehet hogy egy héten 3x van a nőn ugyanaz a szoknya/felső/ruha csak mással veszi fel és nem tűnik fel hogy az ugyanaz.
2018. dec. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%

„Engem ugy neveltek, hogy minden nap masik ruha. Este megy a mosasba.


Semmi versenges nincs ebben. Te vagy igenytelen.”


Na ne... Most nehogy már az igénytelenség legyen, hogy pulóvert, farmert stb nem naponta mosunk:D De még sokszor póló esetében sem tartom indokoltnak az egyszeri viselés után való mosást. 9 órát rajta van az emberen egy kellemesen szellős őszi napon. Nyilván nem izzadok bele úgy, mint a 40 fokban. Ha egyáltalán nem érzek rajta kellemetlen szagot és/vagy nem látok rajta foltokat nem mosom ki. Akkor belefér még egy alkalom.

2018. dec. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Az a normális, hogy sokszor vált ruhát az ember s kimossa a használtat 😂 s nem csak a nők!


Nálam is sokszor azt hiszik, hogy van 3-4héten át minden napra másik ruhám, holott csak jól és változatosan kombinálom azokat, amik vannak.


Én úgy vagyok, nem versengés, hanem a jó közérzet s elegáns egyedibb megjelenés a lényeg.

Ahogy az se mindegy, hogy egy-egy üzleti találkozón mennyire vagy sablon avagy határozott s egyedi megjelenés.


Párom pasiként is divatos, ő is oda figyel - szóval nem csak nőkre vonatkozik.

Szimplán a női ruházaton sokkal több minden s rengeteg variációban hordható, kisebb kiegészítőktől is teljesen más hatása lehet egy ruházatnak.


Pl a pasiknak nadrágok vannak leginkább, míg egy nőnél:

Nadrágok, harisnyák, szoknyák, combzoknik/fixek ...stb vannak kapásból. 😊


Versengés a nyomik közt megy...

Pl a gyáras cig. asszonynak wardrobe-nyi ruhája s rengeteg aranyékszere van s mindig veszi... így próbál versengeni (40+os nő) a többi kollégájával szemben... Műköröm, tonna smink, kencefice...


De ez csak látszat... 10-15-e utántól sokszor üres a hűtő...s a fia panaszkodik erről másoknak.


Vannak ilyenek...😐


Szóval nem csak irodai nőknél van megjelenés.


+ az emberben normális esetben van egy alap igény.


25

2018. dec. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
"Nyilván nem izzadok bele úgy, mint a 40 fokban." - Te nem, én viszont igen.
2018. dec. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nem minden ruhát egyszer hordanak :DDDD Nem élünk ilyen jóléti államban élünk. De a nők többségének nagyon sok ruhája van, ahogy nekem is. Ez van. Nem versengés, csak szeretem a változatosságot. Meg rengetegféle-fajta ruhát szeretek, és örömmel tölt el, hogy mindenféle van.
2018. dec. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekel, hogy ha minden női munkatársad ruhatárát ennyire számontartod, akkor mikor dolgozol?
2018. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!