Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők, munkahelyen miért szoktat...

Pumukli alfahím kérdése:

Nők, munkahelyen miért szoktatok mindennap más ruhában jönni? A munkahelyemen már egy jóideje figyelem az irodában dolgozó nőket, egy szett ruhát csak egyszer hordanak. Olyan az egész mintha divatbemutató lenne. Gondolom ez egyfajta versengés lehet.

Figyelt kérdés
2018. dec. 3. 19:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Magyarul alapból igénytelen, aki nem úgy csinálja a dolgait ahogy te. Értem. Tekintve, hogy a saját körülményeidre szabott rendszered próbálod etalonként másokra vetíteni. Neked büdös, izzad a felsőd egy viselés után. Nekem nem. Te másodjára büdös ruhában lennél, én nem viselek másodjára büdös ruhát, azzal hogy ugyanazt felveszem. Érezzük a különbséget?
2018. dec. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ha nem nő vagy, akkor elég kemény, hogy fejben tartod a nők ruhatárát. Nekem a barátom nem emlékszik arra, hogy tegnap miben voltam :D múltkor tűnt fel neki, hogy a térdig érő sötétszürke kabátom és a combközépig érő világosszürke kabátom két külön kabát.


Amúgy azért, mert variálják, esetleg odafigyelnek, hogy ne minden nap ugyan azt a fekete nadrágot húzzák fel, hanem másnap másikat, aztán utána megint azt. De akkor más kombinációban.

2018. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szép a női nemben, és irigylem is.

Én is tervezem bővíteni a ruhatáramat, de nekem kevesebb a lehetőség.


Egyszer szívesen felpróbálnék pár női ruhát :D

2018. dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!