Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányoknak mi a bajuk az így...

Serpent kérdése:

A lányoknak mi a bajuk az így öltözködő férfiakkal?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan azt hallom, hogy pl."Ha fel akarsz szedni egy nőt, akkor viselj vékony farmer-ing-zakó kombót." De én nem szeretek úgy kinézni. Inkább katonai gyakorlót, együtteses pólót, meg nyáron tornacipőt viselek szívesen. (rocker vagyok és egy kicsit millitarista). De mi a bajuk ezzel?

#baj #gyakorlás #tornacipő #zakó #rocker #ing #vékony farmer #millitarista
2018. dec. 9. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Na és katona voltál? Mert ha nem, akkor nekem ez lenne. Másnak akarsz látszani mint ami vagy.
2018. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Ez butaság, előző, miért ne viselhetne az ember olyan ruhát, amit szeret? Nem csap be senkit, sokan hordanak ilyesmiket.


Kérdező, én még soha, senkitől nem hallottam azt, amit írtál, nyilván más körökben mozgunk. Nyilván vannak nők, akiket kicsit sem érdekel, mi van rajtad, illetve akinek sokkal jobban bejön a te öltözéked. A tornacipőt kivéve nekem OK-nak tűnik.

Azt neked kell eldöntened, hogy a közízlésnek megfelelőbb ruhát viselsz vagy magadat adod, én tipikusan a másodikat választom, akinek az ízlésemmel baja van, azt miért is akarnám felszedni? Meg különben is.

2018. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Miss Endzsi ***** válasza:
47%
Mert az ilyen fiúk sokszor nagy Magyarország hívők, homofóbok, minden cigányt elítélők. Ez pedig nem túl szimpatikus viselkedés. Persze vannak kivételek.
2018. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az ilyen rocker típusú emberekről rögtön az ugrik be hogy igénytelenek. Kócos , hosszú haj, sör szag, lazadozás minden ellen. Persze tisztelet a kivételnek!

Nem feltétlen a ruháival lenne bajom. Hanem a viselkedésével.

2018. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

3!


Ami a nagy Magyarországot illeti, az egyik írónk úgy velekedett hogy egy magyarnak fáj trianon,aki viszont közömbös iránta az csak szimpla állampolgár!


Gondolom te is a másodikhoz tartozol...

2018. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Miss Endzsi ***** válasza:
34%
Mert, amit egy író vet papírra az biztosan úgy is van.
2018. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem vagy nagy hungarista és nem szemellenzős a gondolkozásod akkor szerintem teljesen rendben vagy :)

Nekem ezerszer jobban tetszik a külsőre az általad leírt dolog mint egy zakós inges irodista jellegű öltözet.

Ha még hosszú hajad is van mellé akkor még jobb


Mondjuk nekem külsőre amúgy is a metalhead/ dark/ goth pasik jönnek be (magam is rajongok a gothic, black, death metalért, dark wave, gothic rock, industrial zenékért) tehát nekem az igényes fekete cuccok meg piercingek és extrém kiegészítők nagyon tudnak imponálni. Mondjuk ezek csak külsőségek nyilván nem csak ezek alapján tetszik vagy nem tetszik nekem valaki.

2018. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem az íróról van itt a hangsúlly hanem a nagy igazságról amit megírt!
2018. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik, ha egy pasi így öltözik. Ha jól áll neki ez a stílus, és mellé ápolt, akkor nem lehet ezzel gond. Tény, hogyha nagyon különbözik a lány stílusa ettől, akkor nem fog megakadni a szeme, de szerintem ez jobb is így, mármint ha valaki szeret, az olyannak szeret, amilyen vagy, és ez maradjon is így.
2018. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert valószínűleg az az első benyomásuk amit a 4-es írt. Sokan azt hiszik hogy a rockerek tényleg igénytelenek, csak "bömbölős" zenét tudnak hallgatni, randalíroznak, isznak stb.

De ha nem is ítélik el elsőre, nem biztos hogy ez a stílus bejön nekik. Nekem speciel a mai öltözködésű fiúcskák se jönnek be a szakadt farmerükben -újabban molyrágta pólókban- illetve bokánál felhajtott nadrág meg a swagyolo pólóikban.

2018. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!