Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lányoknak mi a bajuk az így...

Serpent kérdése:

A lányoknak mi a bajuk az így öltözködő férfiakkal?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan azt hallom, hogy pl."Ha fel akarsz szedni egy nőt, akkor viselj vékony farmer-ing-zakó kombót." De én nem szeretek úgy kinézni. Inkább katonai gyakorlót, együtteses pólót, meg nyáron tornacipőt viselek szívesen. (rocker vagyok és egy kicsit millitarista). De mi a bajuk ezzel?

#baj #gyakorlás #tornacipő #zakó #rocker #ing #vékony farmer #millitarista
2018. dec. 9. 11:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mert az emberek nagy általánosságban előítéletesek... és ostobák... ~-~

A rockboltos, akinél vásárolok fejtette ki a legjobban a problémát:

"Az emberek szeretnek általánosítani. Ha valaki kicsit is kilóg a sorból, ha kicsit is másmilyen, mint amilyen az ő szájízüknek megfelel, akkor egy vagy két rossz tapasztalatból levonják a statisztikát, hogy ha amelyiket láttam, az ilyen, akkor mindegyik ilyen; büdösek, bunkók, iszákosak, drogosok, ápolatlanok, buták."


Igazából nem tudom, miért alakult ez ki, de rögtön rosszra asszociálnak. Láttam a plázában egy tarajos, punk srácot pár éve. Be akart fordulni az egyik kijárathoz közeli boltba, de amikor meglátta, hogy egy idős néni felpakolva indul kifelé, akkor rögtön elé rohant, és nyitotta ki neki az ajtót. Erre mit kapott? Egy olyan nézést, amivel ölni lehetne, és hozzá a fej félrecsapását; "megoldom egyedül". Aztán megvárta, hogy elmenjen, és inkább lepakolta a motyóját, nagy szenvedve kinyitotta az ajtót, fél kézzel támasztgatta és szatyronként kívülre pakolt, minthogy elfogadja egy "ilyen alak" segítségét.


Meg, ahogy a hozzászólásoknál is látszik, nem figyelnek a részletekre. Aki bakancsot hord meg terepmintás nadrágot, az biztos rasszista, homofób meg elit-hungarista, közben meg a skinheadeknek is csak egy pici, nagyon fanatikus csoportjára jellemző ez a hozzáállás, és hordanak ilyen cuccot vegyesek a rockerek, a metálosok és a punkok is. Akiktől meg pusztán a stílusukból kiindulva még inkább ez az "együtt az árja Magyarországért" mentalitás az alap.

2018. dec. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!