Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuknak télen harisnya vagy...

Fiuknak télen harisnya vagy jégeralsó? Ki mit szeret jobban és miért?

Figyelt kérdés

2018. dec. 14. 16:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ti mit szerettek ilyenkor hordani?

Harisnyanadrágot, jégeralsót vagy cicanadrágot?

2018. dec. 14. 16:40
 2/16 anonim ***** válasza:
Én jéregalsót.
2018. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Én inkább férfi harisnyanadrágot, vagy azt a nadrágot amit a téli sportolók viselnek az overál alatt.
2018. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
67%

Egyiket sem.

Irodában dolgozom, amíg meg kint vagyok addig tökéletesen elég a sima farmer is.

2018. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Én a vastag nejlonharisnyákat szeretem. :) Melegít amennyit kell, és mégsem sülök meg benne, ha fűtött helyen vagyok.

Meg alapból sokkal kényelmesebb is, mint a pamut jégeralsó ami össze-vissza gyűrődik a farmer alatt. Jobban is néz ki, és sokkal fiatalosabb, mint a jégeralsó. :) Eddigi barátnőimnek is sokkal jobban bejött rajtam a harisnya, mintha jégert hordtam volna. :)

2018. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Én vékonyabb 15-20 denes nejlonharisnyát mert az kényelmes nem izzadok benne szét és még melegít is arra kis időre amit kint a szabadban töltök.


F/42

2018. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Férfinak -15-ig elég egy gatya. Hidegebb meg úgy sincs.
2018. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

"férfi"


Nem baj, apám, játszd csak az eszedet, hogy mekkora fâszagyerek vagy, és mit bírsz ki, 50-55 év a szâros élettartamotok. Addigra is nyolcatoknak marad kilenc foga, mert igazi kemény legény azt se mossa, gondolom...

2018. dec. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem értem ezeket a kérdéseket. Ha zavar, hogy női nylon harisnyát hordasz akkor ne hord. Ha szereted viselni akkor meg tedd azt. Ne kérj hetente megerősítést másoktól ilyen hülye indokkal hogy az azért hordod mert fázol.

A nők nem vesznek fel 15-20 denes harisnyát azért mert fáznak. Ha hideg van akkor 50-120 denes pamut harisnya melegít nem a nylon.

Férfiaknak meg ott vannak a sporthoz való leggis aláöltözők ami feszül, nem gyűrődik és melegít ha nem akar jégeralsót venni. Aztán ülj benne 8 órát fűtött helyen.

2018. dec. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9!

A nők pont hogy 15-20 denest vesznek fel szoknyához vagy nadrág alá.

Nem egyet láttam már, és hogy melegít e? Azt tőlük kell megkérdezni.


És az hogy a férfiak is felvehetik együtt a nőkkel a harisnyát az sem gond miért kell különbséget tenni még olyan ruhával is ami nadrág alatt van!

Mindenféle hülye aláöltözőket ajánlgatnak mikor a harisnya kényelmes nem szorít annyira mint egy búvárruha és szinte bárhol megveheted.

2018. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!