Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuknak télen harisnya vagy...

Fiuknak télen harisnya vagy jégeralsó? Ki mit szeret jobban és miért?

Figyelt kérdés

2018. dec. 14. 16:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én a jégeralsót csak akkor hordom ha egész nap kint vagyok -10 vagy ennél is hidegebb időben. Arra már nekem kevés a nejlon harisnyából még a 100 denes is. Ha futni megyek, vagy bicajozni akkor harisnyát húzok, mert valamelyest átmelegszek a mozgástól, és abba kényelmesebb tekerni például. De olyan munkánál amiben dolgozom, hogy ülök a markolóban, vagy a bobcat-ben vagy épp darun vagyok ott jobb a jégeralsó mert nem is mozgok szinte semmit, meg hát odafagyok sima melós nadrágba, meg harisnyába. Vannak olyan gépeink amik javarészt fűthetők, de tudatosan nem fűtöm ha tudom hogy 5-10 percenként ki kell ugrani belőle mert úgy lehet igazán megfázni.
2018. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha A-ból B-be rohanok, és fűtött helyen vagyok egész nap, akkor nem veszek alá semmit. Viszont ha kinn vagyok órákat vagy egész nap a szabadban, akkor veszek fel harisnyát. 0 fok alatti időre van egy zokni anyagú és vastagságú fekete harisnyám, -15 fok alatt egy kötött pulóver ujja anyagú és vastagságú harisnyám, vagy lehet, hogy azt már jégeralsónak hívják, bánom is én. Ez azért azt is igényli, hogy legyen fél-1 számmal nagyobb farmerem is fölé, szintén skinny, jobb, mintha futkosnának a susogós nadrágszárak alatt a mínuszok.
2018. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Gyerek korom óta hordok harisnyanadrágot, és ez most 30 felett sincs máshogy.

Valahogy ez nálam még ragadt, de nem is járok orvoshoz! Amúgy meg szeretem mindegy mit vesz fel az ember, a lényeg hogy fel legyen öltözve ilyen hidegben. Felöltözni soha nem bün, de mikor ilyeneket olvasok hogy férfinak - 15 fokig elég egy nadrág adtól sokkot kapok, meg nézném én azt a férfit aki 8-10 óráig kint van - 15-be.

Meg majd 40 felett is ez lesz e majd a véleménye??!!

2018. dec. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én írtam, bőven 40 felett vagyok és kutya bajom.
2018. dec. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
+5 fok alatt harisnya.
2019. aug. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én már 30 elmúltam mire valahol hallottam a jégeralsókról, vettem is egyet és nagyon jó ezekben a hideg napokban. Ezelőtt sima boxerben és farmerben toltam még mínusz 20 fokban is. Harisnyát nem vennék fel, azt meghagyom a nőknek.
dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!