Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon unalmas ez az öltözködés?

Nagyon unalmas ez az öltözködés?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy stílus, mert nem az.

Csak már volt, hogy megkaptam, nagyon egyhangúak a ruháim, unalmasan öltözök.


Ilyesmi szetteket szoktam viselni (színre és stílusra):


Tél/ősz :

[link]

[link]

[link] (harisnyával, értelemszerűen)

[link]

[link]


Nyár/tavasz:

[link]

[link]

[link]

[link] (szandállal)

[link]

[link] (zokni nélkül, a többi stimmel)

[link]


2018. dec. 19. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Nem lenne unalmas, de rettenetesen színtelen. Ami egy idő után unalmasnak hathat.
2018. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem tetszik, én is hasonlóan öltözködök. Szerintem színekben sincs hiány. Gond nincs vele az biztos, lehet valakinek ez unalmas de szerintem inkább gondoljanak unalmasnak mint ízléstelennek vagy közönségesnek:)
2018. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
85%

Attól is függ hogy Férfi vagy Nő vagy!Mert akkor...🙄😀

Amúgy meg szerintem nem unalmassak ezek az összeállítások!Korrekt, nőies megjelenéűek!

Persze kinek milyen az ízlése!

F

2018. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
90%
Ezek teljesen normálisak és nem is színtelen. Kíváncsi vagyok aki emiatt beszólt neked, mit szólna ha az én szekrényemet látná :D :D
2018. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Gyanítom olyan mondta neked, aki feltűnési viszketegségben szenved és csak a ruházatával képes kitűnni a tömegből.

Teljesen jó, nem kell mindenkinek feltűnően öltözködni. Ha így érzed jól magad, ne foglalkozz a dologgal.

2018. dec. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
85%
Szerintem ez egy kicsit sem unalmas. Persze, a jellemedhez kéne ruhát választanod. Ezek nagyon nőies darabok. Ha elegánsnak és nőisnek tartod magad, akkor ilyeneket vegyél fel. Például ezeket nyílván nem egy goth fogja hordani... És ém úgy mondom, hogy nem unalmas, hogy nincs két ugyanolyan színű ruha a gardróbomban..
2018. dec. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Vannak közöttük borzalmasak, de nagy része szerintem jól néz ki.

Az pedig hogy nem pink, meg citromsárga ruhákat hordasz... kit érdekel? Nem kell neked rikítani.

2018. dec. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Ugyan ez a stílus kb. fekete-szürke-fehér-farmer, ez a négy “szín” van a szekrényemben. Gondolhatod az valakinek mennyire unalmas lehet😅

Szerintem viszont ezzel nem kell törődni. Ízlésesen és szàmodra kényelmesen öltözködsz. Ha gondolod, telente egy-egy bőrnadràggal feldobhatod a kötött pulcsis szetteket, de azt is van aki hamar unalmasnak tartaná...

2018. dec. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Huu, a teli ruhakbol az utolso osszeallitast ugy ahogy van elfogadnam. Nincs ezzel semmi gond egyebkent, a leiras alapjan teljesen fekete-szurke ruhakra szamitottam (nem mintha azzal baj lenne). Van par koztuk, ami nagyon tetszik, szerintem noies, es valtozatos is.
2018. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam öltözködni - mondjuk most, télen nem igazán, mert nem sikerült nekem tetsző kabátot szerezni, így ag nost nem játszik, de átmeneti kabátom hasonló, mint az első képen -, de amúgy nagyjából stimmel. Nekem meg mindig azzal jönnek, hogy "hú, de csinos vagy", "miért öltöztél ki?", "mész valahova?". Mondjuk gondolom ez a környezettől is függ, én suliba járok, a többség ugye farmer-póló-sprtcipő vonalon mozog.

De van, hogy más is hasonlóan öltözik egyébként, akkor a két véglet van: vagy mindenki lesz@rja, vagy agyon dícsérik.

Szóval nekem tetszik (én is nyivám azért öltözök így), ésszerintem nem unalmas, ha meg az, hát ez van, emiatt nem fogok máshogy öltözni.

2018. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!