Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Klasszikus piros ruha, fekete...

Klasszikus piros ruha, fekete csizma, milyen harisnya?

Figyelt kérdés
Karácsonyi buli, az a hagyományos szabású koktélruha, térd alá érő fekete csizmával. Ezekből nincs más, nem tudom variálni. Visszafogott hatást szeretnék elérni, nem szexizni akarok. Milyen harisnyát kellene ezekhez felvennem, mi illik?
2018. dec. 20. 02:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Fekete, vastagabb harisnyát vegyél fel, az télies, hangulatos és visszafogottabb is.
2018. dec. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
A harisnyatartót se felejtsd le ;-)
2018. dec. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Vastagabb, fekete szìnű, minta nélkülit.
2018. dec. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Feketét. Mivel optikailag az azonos színű cipővel nyújtja a làbad. Nude harisnya esetèn 3 részre lennèl vàgva (cipő, láb,ruha) és kis tömzsi hatást keltenèl.

A mintàkat hanyagold. Én egy 100den körüli harisnyàt választanék, nem pamutot vagy horgoltat. Hètköznapokra azok is jók, de egy elegànsabb ruhával nem illenek össze szerintem. Egy 100 denes harisnyàban se fogsz megfázni :)

2018. dec. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Valami rikítót, én csakis azt vennék fel hozzá. De semmiképp se pirosat, az túl piros a ruhával együtt.
2018. dec. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csakis feketét. A vastagsága pedig attól függ mennyire vagy fázós. Ha kocsival mész és alig vagy kint egy 20 vagy 40 denes is elég.
2018. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Minek az a kényelmetlen harisnya?

Mindenki ezen liheg mintha valami életbe vágó ruhadarab lenne.

2018. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mindenképpen feketét,legalább 40 deneset, de egy képet igazán linkelhettél volna,hogy pontos választ tudjak adni.
2018. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
testszínű harisnyát vegyél fel az szép
2018. dec. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!