Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti ilyen időben hogy...

Lányok, ti ilyen időben hogy hordjátok a leggingst? Szoktatok alá még egy vékony harisnyát húzni? És zoknit?

Figyelt kérdés
Nem igazán szoktam leggingsben lenni, de múltkor tévedésből azt vettem harisnya helyett. Ma vettem föl elösször a céges vacsorához egy vastag, kötött hosszított felsővel, és egy térd alá érő csizmával. Vettem még alá egy vékony harisnyát, meg egy zoknit, h ne mezitláb legyek a csizmában. Viszont így elég kényelmetlen volt. A leggings mindig felcsúszott a harisnyán, nem maradt meg a helyén a vége. Illetve a zokninál sem tudtam eldönteni, h a leggings végét húzzam rá a zoknira, vagy a zokniba van belehúzva a leggings. Ti hogy szoktátok hordani, hogy kényelmes legyen?

2018. dec. 20. 22:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
Az én barátnőm abba jött hozzám pénteken. Csak magába a sima Leggings volt rajta és 1 fekete bokazokni meg 1 sima fekete félcipő. 21/F. És egész nap így volt suliba utána jött hozzám és este fél9-kor ment haza.
2018. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A énsem tudom elvisel a harisnyát mellé vagy bélelt leggings ek alatt mert nagyon kényelmetlen így, csak nadrágok és farmerok alatt.
2018. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat meleget akartam irni
2018. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha elég vastag a legging akkor nem kell alá semmi. Inkább rá egy mérettel nagyobb.


Egyébként a mintázat befolyásolhatja azt hogy mennyire csúszik, de ennek csak akkor van jelentősége ha kettőt viselsz. A bőrön mintától függetlenül többé kevésbé egyformán tapadnak, ha ugyanaz az alapösszetétel.

2018. dec. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!