Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy 7-8 éves...

Szerintetek egy 7-8 éves kislányra adhatok cicanacit?

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 23:59
1 2 3
 11/22 ívy1 ***** válasza:
79%
Persze! Sok hasonló korú kislányt látok,akin van.Náluk szerintem még egy sima pólóval is jó.Csak azért minőségi nadrág legyen,ne egy bolyhos átlátszó kinyúlt gagyi.
2018. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
Hat en eleg sok kislanyon lattam mar... aki tobbet kepzel bele, meg szerinte mutogatja a segget, az beteg "ember".
2018. dec. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ittonra gondoltam

Meg tavasszal kintre :)

2018. dec. 22. 10:24
 14/22 anonim ***** válasza:
27%

ALAP divat ismereti dolog, hogy a "cicanaci" NEM UTCAI VISELET!!!


Ezt még férfiként is tudom B+.

2018. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
16%

Lepontoztatok, de senki nem magyarázott. Nálam a cicanadrág az nem leggings. A leggings az igen, alsóruházat, én még sima tunikával sem hordanám, csak szoknyával, ruhával, rövidnadrággal. (Mivel sima tunikát csupasz seggel sem hordanék.)


A cicanadrág, pláne gyerekeknek nálam egy szűk, vékony nadrág. Ami nem harisnyával egyezik, hanem nadrággal.

2018. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
18%

Ha tényleg annyira kényelmes ahogy előttem írták akkor kisfiúkra miért nem adják??


Nekik nem jár a kényelem?

2018. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem ertem komolyan, egy 8 eves kislanyrol kinek jut eszebe a szexualitas es a seggmutogatas? Egy gyerekrol beszelunk, istenem, akinek ez jut rola eszebe, az beteg.

Add ra nyugodtan, kenyelmes, hordhatja rendes poloval is. Tavasszal, amikor meg nincs nagyon meleg, tenyleg jo lehet hozza hosszabb kabat, hogyha leul odakint ne fazzon meg/fel.

2018. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
49%

Azért ne mondja senki hogy normális dolog ha egy kislánynak átlátszik a bugyija...

Sok beteg ember rohangál manapság. Felnőtt nőként elég ha térdig érő szoknyát húzok, nem mutogatom a mellem se, még csak magassarkút se kell húznom, de már kapom az undorítóbbnál undorítóbb beszólásokat...

Lehet rá adni, ha átlátszik egy hosszabb póló, de szerintem kislányok esetében a cicanaci nem olyan mint a felnőtteknél, általában nem látszik át.

Ha otthonra adod rá akkor mondjuk mindegy hogy átlátszik vagy sem.


Ja és üzenem annak a férfinak aki szerint nem utcai viselet a cicanadrág, az tévedésben él!

2018. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
32%

A gyerek cicanacik rendes anyagból készülnek amik nem látszanak át és inkább vékony nadrághoz hasonlítanak nem pedig harsinyához. Egy 8 éves kislányra pedig simán rá lehet adni és aki ebbe bele lát valamit azt csak sajnálni lehet.


Kedves 16-os a fiúknak is lehet kapni az már más kérdés hogy nem hordanak mert nekik ez nem olyan kényelmes.

2018. dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
30%

Íígeen? És vajon nekik miért nem olyan kenyelmes?


Kíváncsi lennék rá.

2018. dec. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!