Kanken vagy Vans?

Figyelt kérdés
Kanken vagy Vans táska a jobb? Ártól függetlenül. Melyiket választanátok inkább?
2018. dec. 27. 20:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2018. dec. 27. 23:14
 12/19 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem lenne, hogy a mosást hogy bírja?
2018. dec. 27. 23:16
 13/19 anonim ***** válasza:
A tisztításra vonatkozó utasításokat tartalmazza a leírás (sajnos nekem már nincs meg), az enyémet eddig csak kézzel mostam, nem volt mosógépben, ha erre gondolsz.
2018. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm:)
2018. dec. 27. 23:59
 15/19 anonim ***** válasza:
Könyveket cipelek benne minden nap :D Nem szakadt még sehol
2018. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A pántot megkell szokni hogy vékonyabb mert vágni fogja a vállad az elején de én már azt sem veszem észre.
2018. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. dec. 28. 17:00
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem is ebayes Kankenem van, nagyon durván tömtem már tele cuccokkal, semmi baja nincsen:) Egészen biztos vagyok benne, hogy az eredeti persze még ennél is jobb:)

Az enyém még nem túl régi, viszont az alapszíne fekete, láttam már másnál, hogy barnásra kopott-mosástól, időtől stb, ezzel lehet, hogy érdemes számolni, amikor színt választasz:) Mondjuk nekem az adidas hátim is barnásra kopott mosás nélkül, meg a fekete ruháim is vesztik a színüket-azok mosással persze:D ja, meg azért gondolom az eredeti biztos kevésbé veszti el a színét:)

Viszont a sima kanken tatyó mostanában elég tömegcucc, ahogy a Vans is c: nem tudom, neked ez a faktor mennyire jön számításba:)

Annak nézz utána, hogy mekkorára van szükséged Kankenből- ha végül amellett döntesz, mert 3 mérete van ugye, a közepesbe én simán beleférek egyetemre nem viszek sok mindent, de szerintem tankönyveknek kellene a legnagyobb méretű:)

Vans tatyóhoz még nem volt szerencsém, szimplán jól néznek ki:D

2018. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2018. dec. 29. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!