Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásárolsz szívesebben,...

Hol vásárolsz szívesebben, turkáló vagy pláza?

Figyelt kérdés
Tehát inkább a használt vagy az új ruhát részesíted előnyben? Miért?
2018. dec. 28. 10:21
1 2
 11/14 Metionin ***** válasza:
95%
Inkább turi és rendelés de van amit meg kell vennem rendes üzletben mert turiban nem találok méretet (pl. farmernadrág). A tömegüzletekkel az a bajom, hogy ritkán vannak benne nekem tetsző ruhák meg sok helyen nagy rám a legkisebb méret is. Kb. a sima fekete nadrágokért járok ilyen helyekre, fehérnemű az tesco meg pepco, zokni jó a kínais is. Fehérneműt meg cipőt veszek mindig újonnan, a többi jöhet turiból is. Azt részesítem előnyben, ami tetszik, kényelmes és jó rám, nem az az elsődleges hogy honnan van.
2018. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

#6, azt ugye tudod, hogy külföldön nagy divat a használt ruha vásárlás, vagy angol nevén "second hand"?

Kissé megalázó ránk nézve magyarokra, hogy egy csomóan ennyire tájékozatlanok, és elmaradottak környezettudatosság, nyitottság, sokszínűség, és mások véleményére való sz*rás szempontjából.

2018. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%

Turi és online rendelés.


Többnyire nincs időm elmenni ruhát venni, ezért ha mégis akad, akkor turizok, lakásbutikozok, bolhapiacozok. Nem angol leprakórház agyonmosott rongyai közül kell válogatni szerencsére.


A használt cuccok első sorban környezetbarát megoldás, másod sorban valamivel olcsóbb (többnyire sajnos mostanában nem). Nekem az a véleményem ebben, hogy egy gazdánál már bírt x időt, ezért csak nem lehet olyan rossz minőség. Erre használja sok külföldi turis blogger/vlogger, hogy pre-loved items. Nekem többnyire sikerül egyébként a céltudatos turizás is, valahogy be tudom vonzani, amit keresek, illetve sok cserebere csoportban is benne vagyok, ismerek turis lányokat, szóval kérdezek is sokszor, vagy rakatok félre. Sok kedves embert is megismertem egyébként ilyen úton, amit szintén nem kapnék meg plázás vásárlás során. (Egy agyonhajszolt h&m-es pénztáros csaj nem fog engem áthívni új áru kirakása előtt átnézni a bálát, hogy lecsaphassak előre cuccokra, miközben még kávézunk is, beszélgetünk is.)

A bolhapiacozásról nem is beszélve, tavasszal a legjobb, miután nagytakarítanak az emberek. A napfelkeltével kimenni, venni egy kávét, alkudozni, nevetgélni vagy épp szidkozódni. Idén tavasszal csaptam le egyébként az idei téli kabátomra, egy teljesen új állapotban lévő gyapjú szövetkabira, kemény 1000 magyar forintért. Oké, a gombjait lecseréltem egyel divatosabbakra, de egy ilyen vétel normál áron 20.000 alatt nem lett volna meg.


A basic cuccokat pedig 99% online szerzem be, asos.com-ról. Cipőket, farmereket is merek innen rendelni, nagyon megbízható oldal, minden gyorsan megjön.


20L

2018. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

12!


Azt ugye tudod vagy pontosabban most már fogod tudni ,hogy leszharom a nyugati országokat!

Ne hasonlítsuk már össze a mi európa majd legszegényebb országát európa más gazdagabb országaival.

Ez csaj majmolás amit te írsz!

Másik pedig mint írtam egyszer hogy a kérdező kérdezett én és mások is elmondtuk a véleményünket csak neked is az bhassza a csőröd hogy mertem mást írni mint amit szerettél volna olvasni.

Bocsánat hogy van véleményem és az nem egyezik mások elvárásaival...

2018. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!