Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki ebben a hóban magassarkú...

Aki ebben a hóban magassarkú csizmában megy, hogy csinálja, mi a titok?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam életem első magas sarkú csizmáját (5 centis blokk sarok, szóval semmi durva), és figyeltem tegnap, hogy még a hóban is egy csomóan magassarkúban járnak gond nélkül, szóval ma bátorkodtam felvenni. Már az utcánkban éreztem, hogy annyira nem oké, de valahogy eljutottam a buszmegállóig, aztán a sulinál leszálláskor konkrétan seggre ültem. Aztán képes voltam egy óriásit csúszni már bent az épületben, amit mondjuk nem tudom hogy csináltam, mert ott hó nem már volt :D Hazafele pedig már nagyjából le volt taposva a hó, és akkor is volt baj, de hálistennek tudtam a kerítésbe kapaszkodni az utcánkban, különben szerintem lent maradok a buszmegállóban :D

Na szóval, hogy van az, hogy mégis a város tele van látszólag magabiztos magassarkús emberkékkel? :D Mondom, nem horror magas tűsarkúról van szó (pedig máson olyat is láttam).


2019. jan. 9. 19:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó! Már nem azért, de ezt úgy mondtad, mintha csak az lenne az igazi nő, aki télen is magas sarkút vesz. Meg úgy egyáltalán: mintha csak az lenne igazi nő, aki magas sarkút hord és tud benne közlekedni. Attól még simán nőies valaki, hogy nem hord magas sarkút, mert nem tetszik neki, nem tud benne menni, stb. A nőiesség nem csak abból áll, hogy: magas sarkú cipő.



Egyébként meg nagyon hülye vagy. Mi az, hogy elegánsan járni és nem a legegyszerűbb módját választani!? Télen, csúszós, havas, jeges utakon /ami sokszor sima lapos talpú, redőzött lábbeliben is óvatosan járható/ sokkal fontosabb a testi épség megőrzése, akár olyan áron is, hogy valaki nőietlen módon közlekedik, szép csini magas sarkú helyett durva bakancsokban...

2019. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
90%
11-es: Az előző egy buta troll, aki egy csomó öltözködési kérdéshez bekommenteli ezt a mániáját. Az ilyenekkel a legjobb, amit tehetünk, hogy levegőnek nézzük.
2019. jan. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem olyan a magassarkú csizmám, hogy megtalpaltattam, és nem csúszik jobban mint bármi más, de csak ilyen 8 centi lehet a sarka, platformmal.

A talptól nagyon sok függ.

2019. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

11!

Ne személyeskedj!


12!

Igen én is azt teszem veletek, mert a tramplikat jobb levegőnek nézni.

2019. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon a válaszokat! Igazából a magassarkú nem idegen tőlem, az év többi időszakában sokat hordtam már, csak télire nem volt még ilyen cipőm. De persze nem vagyok a legtapasztaltabb, az biztos :)

Valószínűleg a csizma talpa nem teljesen okés, pedig van rajta mintázat, meg elég masszív anyagból van, szóval nem értem, miért csúszik ennyire :(

2019. jan. 10. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!