Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért visel egyre kevesebb...

Miért visel egyre kevesebb lány harisnyát?

Figyelt kérdés

Budapesten láttam néhány lányt harisnyában, de vidéki útjaim során szinte soha.

Miért nem hordanak harisnyát a kisebb városok, falvak lányai?

Szerintem nagyon szép és szexi ruhadarab.

19/f



2019. jan. 12. 10:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%

Rossz helyen kerested :)

Én sűrűn hordok, már ha időjárás ezt megengedi.

2019. jan. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Azért azt hozzá kell tenni, hogy egy jól megválasztott testszínü harisnyát elég nehéz észrevenni csak úgy ha valaki sétál az utcán. Márpedig a nők legtöbbször testszínü harisnyát használnak.
2019. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%

Jól írtad hogy lányok!

Egy nő aki nőnek is érzi magát az tudja hogy nem a farmer+sportcipő az elegáns egy nőn.

Sajnos már ritkák az igazi nők, úgy kell keresni őket, de ne a te korodbeliek között keresd!


F/42

2019. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
12%

#13. -nak :

Tudod igazad van.

Számomra vannak A NŐ-k (harisnyában, szép cipőben, (nem műhajjal-szilikoncsücsörítős-pucsítósszelfivel) és a többi csak (sorry csunyaszóhasználatdeigaz) a :


Pinásemberek

2019. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%
Manapság már kevésbé divat mer figyelni kell rá de ha egy sportosabb pólóval pulcsival és nem inggel veszed és van hozzá normális szoknyád az úgy teljesen oké én heti kétsuer abba járok
2019. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
27%

Harisnyában van igényes meg igénytelen krepp.

A szép igényesnek az ára is ott van, de sajnos az sem bírja túl sokáigezért nem olcsó mindig csinosnak nőiesnek lenni.

Szoknya blúz harisnya viseléséhez stílusérzék kell. Gyakran látok úgy felöltözni nőket, hogy azt gondolom, oké megpróbáltad nem sikerült. Inkább legyen farmer meg pulcsi.

2019. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
61%
A lányok többsége utálja.Kényelmetlen,viszked tőle a láb.Könnyen szakad,nagyon kényes,vigyázni kell rá.
2019. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem divat . Marmint azok a szines,mintas harisnyak,amikbol nekem van otthon szazezer forint ertekben. Tiz- husz 30 eve volt divat.
2019. jún. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!