Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki amúgy is náthás miért...

Aki amúgy is náthás miért öltözködik lengén is?

Figyelt kérdés
Itt ül mellettem egy lány, irtóra meg van fázva és csak egy vékony harisnyában van, és pulcsi+balerina

2019. jan. 18. 14:54
1 2
 11/15 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
62%

Attól, hogy valaki lengébben öltözködik nem lesz r*b*nc. Egy külső nem árulja el ezt.

Amúgy náthás voltam, sőt egy kicsit még az vagyok, de suliba egy cicagatyába és ujjatlanba mentem ma is. Persze volt szvetterem, amit felvettem, ha fáztam.

Sőt most itthon egy rövidgatyába vagyok, meg egy hosszúujjú van rajtam,aminek az ujját feltűrtem, és még a hasam fölé és "felkötöttem".

És még így is kezd "elmúlni" a náthám.

2019. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Metionin ***** válasza:
91%
Tökmindegy hogy mi van rajta. A nátha egy vírus, a vírus nem nézi a ruhát. Ha az immunrendszeren rést talál akkor becsusszan, leszarja hogy 3 pulóver van rajtad vagy 1 póló.
2019. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert nem a hidegtől fázik meg az ember. Én évente 2x vagyok megfázva, télen és nyár elején. Utóbbi esetben pedig olyan dögmeleg szokott néha lenni, hogy a bőröm is levenném.
2019. jan. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

#1 Tisztelettel beszélj velem privátba, te intoleráns!

Semmi közöd más szexualitásához, mert magánügy!

2019. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert a divat fontosabb mint az egészség!
2019. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!