Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehérneműboltban dolgozó...

Fehérneműboltban dolgozó eladók! Mit reagálnátok, ha egy üzletetekbe betérő férfi vásárló magának szeretne női fehérneműt vásárolni, és fel is akarná azt próbálni, esetleg tanácsot kérne tőletek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 19. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Elirányítanám egy másik kollégához. XD
2019. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Fehérneműt szinte sehol nem lehet próbálni.
2019. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

én is úgy tudom, hogy felpróbálni nem lehet alsóneműt, még másik alsóneműre sem. Fehérnemű boltokban csak a pólók vagy pizsama nadrágok miatt van öltözőfülke.


Használja egészséggel, próbálja fel otthon, ha jó a méret akkor várjuk vissza szeretettel a következő vásárlásra. kb ennyit mondanék.

2019. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Es teljesen természetes dolog, nem kell szégyellni. Szívesen segítenék neki.
2019. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem dolgozok fehérnemű boltba, de az előzőhöz annyit, hogy intimissimiben kérdeztem, hogy ha otthon felpróbálom és nem jó rám a bugyi, vissza hozhatom-e, és azt mondta az eladónő, hogy persze, csak ne vágjam le a címkét meg a belsejéből a védő nejlont ne vegyem ki.

Nem akartam ott felpróbálni, de gondolom azt is megengedte volna.

Szóval én nem reagálnék semmit, nyugodtan próbálja :D de ha kellemetlen meg lehet kérdezni, hogy próbára lehetne-e elvinni, és visszavinni címkésen ha nem jó.

2019. jan. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!