Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy ilyen felső...

Szerintetek egy ilyen felső sok buliba?

Figyelt kérdés

[link]


A múlt héten megvettem ezt a felsőt, pénteken, egy gimis buliba tervezem felvenni, ami egy szórakozóhelyen lesz.


Azóta kicsit elbizonytalanodtam vele kapcsolatban, hogy nem mutat-e túl sokat. Nem tudom, a kép alapján mennyire egyértelmű, de kb addig ér, mint egy sportmelltartó, és nem tudok alá melltartót venni, mert felül kilóg.

Nem azzal van baj, hogy ne állna jól (XXS-es méretben vettem, szóval nincs hozzá nagy hasam vagy ilyesmi :D), csak félek, hogy mások mit gondolnának rólam.


Magasderekú bőrnadrággal ( [link] ) tervezem felvenni, és valami choker nyaklánccal valószínűleg.



2019. jan. 27. 19:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a szett az jó, az más kérdés, hogy összeegyeztethető-e az időjárással :D
2019. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem egy sima, fekete magasderekú nadrággal vedd fel inkább, a két ruhadarab nem illik össze stílusosan, inkább közönséges hatást kelt (számomra).

De ha neked így tetszik, akkor vedd fel nyugodtan.

Oké, hogy gimis buliba mész, de hány éves vagy? Azért nem mindegy, hogy 15 vagy 18 vagy..

2019. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
17
2019. jan. 28. 14:28
 14/30 anonim ***** válasza:
22%

Szia, pár kérdés:

Mi a célod vele? Szexin akarsz kinézni? Ha így van, akkor kinek? Ha a barátodnak, akkor miért egy nyilvános buliban teszed ezt.... ha másoknak? Hmm..... akkor a bárátod miért viszed? :) Vagy féltékennyé akarod tenni a pasid esetleg a többi fiú bámészkodásával? És az mire jó?


Ha ezek közül egyik sem, akkor a többi lánynál szeretnél szexisebben kinézni? Na de az meg minek?

Nem attól leszel jó nő hogyha ribisen öltözöl. Felületes emberek bunak erre, olyanokat meg ne gyűjts magad köré.

2019. jan. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
#14 Az elsődleges cél, hogy magamnak tetsszem.
2019. jan. 30. 19:54
 16/30 ívy1 ***** válasza:
100%
Igazából nekem is tetszik,meg a naci is hozzá,de kérdés hogy nem e fagysz meg,és hogy mi a helyzet a ciciddel.Mármint ha van akkora hogy melltartót kell hordanod,akkor ez alá hogy veszel.
2019. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Szomorú ha csak így tetszel magadnak. Aki tetszik magának,az akkor is tetszik,ha egy sima fehér pólóban van. Nem mellesleg az is alkalmas egy bulira,ebben egy közönséges nem írom le ,minek néznel ki.
2019. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
8%
az a szomoru hogy az ilyen izles ficamos p**csak tartanak eletben egy olyan silany boltot mint a New Yorker :D
2019. jan. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerettem volna ilyet venni, nagyon tetszik, szerintem nem sok:)
2019. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

#16 Normál körülmények között nyilván hordok, bár 70/A-s mellem van, sokszor a legkisebb melltartó is kicsi.

Ez a felső viszont elég vastag hozzá, illetve olyan anyagból van, hogy nem látszik át semmi, ha nem veszek hozzá fel melltartót.

2019. jan. 31. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!