Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy ilyen felső...

Szerintetek egy ilyen felső sok buliba?

Figyelt kérdés

[link]


A múlt héten megvettem ezt a felsőt, pénteken, egy gimis buliba tervezem felvenni, ami egy szórakozóhelyen lesz.


Azóta kicsit elbizonytalanodtam vele kapcsolatban, hogy nem mutat-e túl sokat. Nem tudom, a kép alapján mennyire egyértelmű, de kb addig ér, mint egy sportmelltartó, és nem tudok alá melltartót venni, mert felül kilóg.

Nem azzal van baj, hogy ne állna jól (XXS-es méretben vettem, szóval nincs hozzá nagy hasam vagy ilyesmi :D), csak félek, hogy mások mit gondolnának rólam.


Magasderekú bőrnadrággal ( [link] ) tervezem felvenni, és valami choker nyaklánccal valószínűleg.



2019. jan. 27. 19:37
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

#17 És ki mondta, hogy csak így tetszem magamnak? Inkább így is, szerintem jól áll ez az outfit, de sok minden más is. Azért tettem fel a kérdést, mert kiváncsi voltam, mások mit gondolnak erről az összeállításról.


Akik írták, hogy az időjárás nem megfelelő: majdnem végig bent leszünk, amíg átsétáltunk a szórakozóhelyre a kocsmától, lesz rajtam kabát, úgyhogy emiatt nem aggódom.

2019. jan. 31. 20:40
 22/30 anonim ***** válasza:
32%

Szóval kabát alatt egy melltartó méretű ruhában nem fogsz fázni. Oké 😁

Kocsmában a korosztályodat nem szolgálják ki.

2019. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
49%

Oké. Az jó ha azt mondod, hogy magadnak szeretnél tetszeni. De aztán tényleg így legyen! :)


A kérdésedre a válaszom az, hogy szerintem egy ilyen szett eléggé felhívás keringőre. De azt is látom, hogy mostanában ez a trend. Én 39 éves ffi vagyok, fiatalnak érzem magam és nyilván a csinos lányok látványa nekem is szép. Húsz éve az ilyen ruha konkrétan szinte csak k....vákon volt látható, (ne vedd bántásnak, csak tényként mondom) de látom hogy a divat ebbe az irányba ment és most már sok fiatal lány visel ilyeneket. Engem csak az izgat, hogy a te lányod miben fog menni majd buliba..


De nem akarok atyáskodni, nekem továbbra is a picit sejtelmesebb de csinos és izléses női ruha az ami stílusos, de ha neked ez tetszik, akkor igazából nem is volt sok értelme megkérdezned.


Vigyázz magadra a buliban, jó szórakozást! :)

2019. febr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
#22 Ebben tévedsz, nem először alapozunk ott
2019. febr. 1. 14:15
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
#24: Ezt mondjuk rossz olvasni egy fiatal lánytól
2019. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
#25 Miért, szerinted mikor bulizzon az ember, ha nem 15-25 éves korában?
2019. febr. 1. 17:34
 27/30 ívy1 ***** válasza:
83%

Hát ha A kosaras melltartó kell,akkor kicsi cicid van úgy hogy fel lehet venni anélkül.

Abban igazad van hogy addig kell szórakozni amíg fiatal vagy,de azért ez ne jelentse azt hogy minden buliba le kell részegedni meg fél doboz cigit elszívni.Később komoly hátrányaid lennének belőle.

2019. febr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
#27 Kb havonta egyszer (nyáron gyakrabban) megyek inni/bulizni, és nem dohányzom
2019. febr. 2. 12:52
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, még annyit, hogy kár kiírnod ilyen kérdéseket. Van aki szerint oké latex miniszoknyában bulizni, és a társasága szerint is, van aki szerint meg a bulizással is gond van, hát mit mész oda vidámkodni. Inkább a barátodat meg az anyukádat kérdezd meg (a barátnőidet inkább ne :D sose lehet tudni ki irigyel) hogy szerintük milyen ez a szett, vagy másik nadrággal jobb-e.
2019. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
67%
Jó lesz 22/F
2019. febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!