Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy áll ez a rövidnadrág a...

Hogy áll ez a rövidnadrág a fenekemen? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Most vettem nem rég, de barátom szerint túl rövid, pedig ha megyek benne akkor sem lóg ki belőle semmi. Vagy ez már tényleg gázosan rövid?

Lányok, ti felvennétek?


2019. márc. 12. 18:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
A feneked tényleg lapos egy kicsit. De ha kerekebb lenne se ajánlanám a nadrágot. Szerintem ez rövid, minden lépésnél látni lehet majd a feneked alját. De persze mivel nő vagyok úgyis rám fogják hogy féltékeny vagyok és maradi.
2019. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20%

11!

Ne aggódj én veled vagyok!

Nagyon jól látod ez a hossz már izléstelen!


Mondom úgy hogy én meg férfi vagyok.

2019. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#11 szerintem semmi gond nincs a véleményeddel, kultúráltan megfogalmaztad. Díjjazom. Tényleg nincs vmi jó hátsóm, ezzel tisztában vagyok és edzek is rá. Nyárra valami csak összejön.

Ellenben veled #7-es, elég naív vagy, ha azt gondolod, hogy a rosszindulatú semmitérő véleményed miatt majd bármit is nem fogok felvenni.:D

2019. márc. 13. 17:46
 14/18 A kérdező kommentje:
Amúgy próbára bocsátom majd nyáron a gatyát, ha tényleg belátni aalá, meg sokan megbámulnak akkor hagyom.
2019. márc. 13. 17:48
 15/18 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
51%
Szerintem jó. Én is felvenném.
2019. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%
Rövid. Nemhogy lépéskor, így is kilóg a feneked alja. Nekem ez már közönséges, utcára tuti nem hordanám, max otthon a pasim kedvéért.
2019. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
40%

Vegyel ra egy terdig ero szoknyat es megoldottad a problemat.

En nem vennem fel utcara,se otthon.

2019. márc. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
9%
Ebből még nem lóg ki semmid. Ha tetszik viseld nyugodtan.
2019. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!