Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti melyiket hordjátok?

Csajok ti melyiket hordjátok?

Figyelt kérdés
Az elmúlt évben egyre több csajon vettem észre, hogy követik azt a divatot, hogy a nadrágjuk szára kissé feltűrve vagy felhajtva, és zokni helyett fekete nejlonharisnyát vesznek fel. Nekem is megtetszett ez a divat. Csajtársaim, ti ilyen divatnál rendes harisnyanadrágot, harisnyazoknit vagy térdharisnyát viseltek? Melyik lenne a praktikus?

2019. márc. 15. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Én harisnyazoknit, de régóta, praktikus mikor már viszonylag meleg van, de nem szeretnéd hogy feltörje a lábadat a cipő, meg azt se hogy a meztelen bokád is kivillanjon meg a bokazokni is.

Harisnyát tuti nem, amikor a bokámat mutogatom már megsülök nadrág + harisnya kombóban, és nem szeretem a hosszabb harisnyát ami a vádlimig ér, mert elszorítja, meg van olyan nadrág aminél látszik

2019. márc. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Igaz én testszínűt veszek fel, mikor olyan cipő van rajtam, amit nem akarok mezítláb hordani, de bokáig érőt szoktam. A harisnya sok lenne nekem is, a térdig érőt meg ki nem állom.
2019. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Nem kell ehhez csajnak lenni én is így hordom pedig férfi vagyok.

Egyébként 15 denes harisnyanadrágot veszek fel.


F/42

2019. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Én fiú vagyok, és aránylag ritkán hajtom fel a nadrágszárat, de ha felhajtom, akkor fekete normál nejlonharisnyanadrágot veszek alá.


És barátnőm is ugyanígy szokta, nekem is tőle jött az ötlet. :)

2019. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen időben nadrághoz már csak harisnyzoknit húzok, az már a nadrágtól függ, h bokáig, vagy térdig érőt. Amúgy a térdfixet jobban szeretem, mert addig húzom, ameddig akarom, nem feltétlen kell térdig húzni, viszont be tudom úgy állítani, h ne látszódjon a vége bokfixnél kisebb a mozgás tér, az meg nagyon béna, ha kivan a gumírozása. Amúgy én is inkább testszínűt hordok, a fekete szerintem nagyon szembetűnő, ritka az igazán jó (minőségű, látványú) fekete harisnya/harisnyazokni, ezek az olcsóbb fajták meg pár használat után olyan igénytelen lesz, ahogy össze vissza van szálhúzódásokkal. Ráadásul, ha felfut rajta a szem, rettenetesen feltűnő. Testszínűnél, van, h eszre sem veszem, csak amikor veszem le este akkor látom, h felszaladt.
2019. máj. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!