Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szólja le sok ember a...

Miért szólja le sok ember a 10 soros acélbetéte bakancs és a rövid terepszínű/fekete gatya párosítását?

Figyelt kérdés
Hogyha itt még 25 ember leszólja, nem érdekel, nekem tetszik és úgy fogom hordani, csak okot mondana már valaki!
2010. júl. 4. 01:19
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Pont ezt mondom, hogy leszolhatják, nem érdekel, csak sokan okot nem tudnak mondani csak fujjognak...
2010. júl. 4. 11:51
 12/39 anonim ***** válasza:

"Az emberek nagy részének az b@ssza a csőrét ilyenkor, hogy nem vagy szürke kisegér."


Oh lol. Megint azt hiszi valaki ettől lesz egyéniség *kuc-kuc*

Ki kell ábrándítsalak: ha valaki bánt az nem irígységből van többnyire.

2010. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Figy én rocker vagyok! DE ha nyáron meglátom valamelyik "fajtársamat" bakancsba...(koncert kivétel) Kicsit nekem is a szandál, térdzokni jut eszembe róla. Hogy minek?? Vegyél fel sportcipőt nyáron,nem leszel kevésbé fémebb tőle. De egyébként meg hord nyugodtan, a mai világba mindenki azt hord, amit akar.
2010. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

Nem tudom, h miért szólják le, de ha neked így tetszik akkor ne foglalkozz velük!

Mondjuk én nyáron általában csak feszitválon veszem fel az acélbetétes bakancsomat! :)

2010. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
3%
dobd ki a kukába és öltözködj normálisan! ennyi!
2010. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

"Az emberek nagy részének az b@ssza a csőrét ilyenkor, hogy nem vagy szürke kisegér." Ezt arra értette hogy nem ugy öltözködöm mint a fiatalok 70%, és ez nem azt jelenti hogy hu de nagy egyéniség vagyok.


Amugymeg öltözzek normálisan? már bocs de én nem veszek fel fehér feszülős gatyát, rozsaszin pólót és csillogós karórát.

2010. júl. 4. 13:47
 17/39 anonim ***** válasza:
Látod, ez a baj. Hogy neked csak a bzik meg a rokkerek vannak. A NORMÁLIS öltözködés az a "szürke kisegér", aki nem tűnik fel a kinézetével. De ha nem érted meg, miért írtam, hogy mekkora egyéniség, akkor hagyjuk. Ezt sem fogod.
2010. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
De értem, mert valaki azért hiszi magát valakinek mert most ő be van öltözve rockernek. viszont elhiheted, az osztályba, 30 fős, van 2-3 'normális' , a többi az meg b*zi, és 1-2 rocker-metál. és álltalába azt tekintjük normálnak ami dominál, amiböl a legtöbb van!
2010. júl. 4. 16:39
 19/39 anonim ***** válasza:

"a többi az meg buxi" .......


apukám nálad valami tényleg nem stimm

2010. júl. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
jó. akkor mondjam azt hogy metroszexuális? jó. boldog vagy?
2010. júl. 4. 19:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!