Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szólja le sok ember a...

Miért szólja le sok ember a 10 soros acélbetéte bakancs és a rövid terepszínű/fekete gatya párosítását?

Figyelt kérdés
Hogyha itt még 25 ember leszólja, nem érdekel, nekem tetszik és úgy fogom hordani, csak okot mondana már valaki!
2010. júl. 4. 01:19
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
én nem szólom le, nekem tetszik:) eddig csak rocker pasijaim voltak és ez sztem így is marad:D am meg minek leszólni, szabad országban élünk nem?! ha neki úgy tetszik, hordja úgy!!!
2010. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
0%

de figyelj, NEM LEHET rocker pasid !!

legyél már igényesebb lény létedre !!!

2010. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
azért mert nekem az acélbetétesben meg fekete cuccokban járó, hosszú hajú srácok tetszenek attól miért ne lennék igényes?! nekem ez tetszik és kész!!!am is azt tapasztalom mindig h a rocker pasik sokkal kedvesebbek mint az ilyen divatbu*ik...csak mert én nem sírok h a pasimmal nem shoppingolni megyek hanem Metallica koncertre attól nem vagyok igénytelen!!!
2010. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
és különben is mi az h nem lehet rocker pasim??? az anyám vagy, vagy mi?!
2010. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk én jobbos csaj vok. Makancsom is van meg minden ami kell. De azért NŐ vok. Hordok rózsaszínt szoknyát magassarkút is. És sminkelem is magam. :D Melegbe nem hordom a bakim, csak koncerten vagy motoros talin. Pasikon is imádom a bakit. Páromnak is van de ilyenkor ő is csak koncin hordjam motoroson. Azok meg szerintem se épek akik ilyenkor is full fekete hosszű cuccba járnak. Én nem attól érzem magam vagánynak. És nem csak így tudom kifejezni a nézőpontom. Hogy pl.: én Hungarista!! vagyok, metálos, punk vagy akármi. Én rólam mindeki leveszi hogy HUNGARISTA VAGYOK, szoknyába meg magassarkúba is. Nem csak a ruha a lényeg. SŐTT...
2010. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Úbazz remélem egy libsi vagy aki most jól röhög a markában hogy megint égeti a szemétfasisztanácinyilasokat, mert különben szomorú a kép :( Ez a helyesírás, MAGYAR nyelvi tudás katasztrófa :(
2010. júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
4%
te a bakancsos rétegtől akarsz helyesírást elvárni ? :))))
2010. júl. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy attól, ha valaki bakancsot hord mért lenne hülye és analfabéta. Elhiheted, van bőven helyresírni nem tudó egyén a diszkóban is, ez nem igazán zenei stílusirányzat kérdése. De ha te ennyire szűk látókörű vagy, hogy az ízlése alapján hülyézel le egy egész réteget, csak mert előfordulnak benne olyanok is, akik tényleg nem tudnak helyesen írni, akkor csak gratulálni tudok az eszedhez.
2010. júl. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Hát csak szólok hogy 5-ös voltam világ életembe magyarból. Siettem. Este volt, sötétbe írtam és nem nézem közbe a billentyűzetet. De ha a sok f.szkalap ebbe tud belekötni akkor tudom sajnálni.

Remélem jó volt a """white party""" a hétvégén s.gg fej.

És elég begyepesedett sz.ar vagy ha szerinted ez ezen múlik. Sztem a normális EMBEREK tisztába vannak vele, hogy divatnagymagyarba, discosf.aszba és minden félébe vannak sz.r alakok. És az a baj hogy még a magyar fogalmakkal se vagytok tisztába.... De persze a bakancsos nemzedék nem tud se írni se olvasni...

De persze nálatok ez nem így működik.

PANCSER!

2010. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Omg. De idióta vagy. Nem tudsz írni MAGYARUL akkor ne tartsd magad hungaristának. Nem tiszteled a magyar nyelvet. Most világosban sem sikerült helyesen írnod, úgyhogy takarodjál elfelé náculni máshol. Az ilyenek miatt nézik le (jogosan) a szélsőjobbot.
2010. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!