Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szólja le sok ember a...

Miért szólja le sok ember a 10 soros acélbetéte bakancs és a rövid terepszínű/fekete gatya párosítását?

Figyelt kérdés
Hogyha itt még 25 ember leszólja, nem érdekel, nekem tetszik és úgy fogom hordani, csak okot mondana már valaki!
2010. júl. 4. 01:19
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Az a baj, (hogy védjem akinek beszóltatok az előbb hogy igénytelen mert rocker pasija van...) hogy a mai "nőknek" az jön be ha a "pasi" a haját vasalja, festi a szemét, passzosabb gatyába jár mint ő, rózsaszín legalább egy pólója. És kivan a szívecskés, passzos boxer a langyi kis nacija alól. Többet jár Szőrteleníteni jár a kozmetikushoz mint a barát"nője".

DE VAN AKINEK EZ NEM FÉRFI, HANEM MAX ARANYOS KISLÁNY. xD


És egy rocker pasi nem azt jelenti hogy zsírcsimbókba áll a haja rohad a foga, bűzlik a sörtől, nem lát havonta csak egyszer borotvát. Szal. nem tudom mitől igénytelen az a nő akinek a rocker férfiak jönnek be. De ti biztos nagyon tudjátok. XD

2010. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Szerintem te meg nézz utána hogy mi az a HUNGARISTA és mi az a NÁCI. xD mert EZZEL SE vagy tisztába!! Amúgy meg nem tudom megint mi helyesírási hibát találtál lehet hogy nálatok nem így tanultak írni... :D De nagyon tudhatod a szélsőjobb lényegét mikor a fogalmával se vagy tisztába.



(1 Helyes írás tudatlan bunkó) xD

2010. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

te a bakancsos rétegtől akarsz helyesírást elvárni ? :))))


Tudod, a "bakancsosokba" több kultúra szorult, mint egyes seggrázó pic.sákba.

Nem csak a hungaristák, jobbosok hordják a bakancsot, hanem punkok, rockerek, metálosok, gothok, valamint olyanok is, akiknek csak simán tetszik. Ne általánosítsunk, mert te láttál egy-két hülyét, az nem azt jelenti, hogy az egész társadalom ilyen.

2010. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

10:26

Bocs, nem akarlak megsérteni, de a -ba-be /-ban-ben dolgot helyre kéne rakni nálad. Gondolom erre célzott a 10:15-ös.

2010. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
10.22 köszönöm. pont ezt akartam leírni én is de erre hozzám vágták, hogy igénytelen vagyok. sztem az az ember az igénytelen aki ránézésre ítél, valakinek a stílusa, öltözködése alapján... örülök, hogy vannak még olyan emberek rajtam kívül akik ezt így látják:)
2010. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Látszik milyen komoly emberek járnak ide hogy a helyesíráson összevesznek..
2010. júl. 16. 22:58
 37/39 anonim válasza:
Hogy lehetek ilyen hülyék nem csak a rockerek hordanak bakancsot a Sh-ák is meg a hungaristák is én is velük lógok mert a kettő közt vagyok és nem mindig hordunk mi se bakancsot de terepnadrág az többnyire van vagy világos farmer de szerintem egyátalán nem gáz jobb mint a rózsaszín pólós vasalthajú díszmajmok viselete meg legalább nem rabolnak ki minket az tutit meg akinek nem tetszik nem kell odanézni és ennyi
2010. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:

Faszák vagytok mindannyian, én mondom.

Most komolyan, miért nem a kérdésre válaszoltok?


Én rocker vagyok. Van olyan, szintén rocker barátom, aki elég gyakran vesz fel a 10-es bakancsához terepmintás térdnadrágot. Szerintem naaaagyon jól néz ki, de a legtöbb ember azért nézi le, mert "nagy a távolság" a nadrág és a bakancs között. Talán kicsit érdekesen néz ki, de szerintem azért elég jól. :D

15L

2011. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
nézd meg és képzeld el hogy nézne ki a 2 együtt [link]
2015. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!