Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki, ha a bütykös...

Nagyon ciki, ha a bütykös lábaimra flip-flop papupcsot veszek föl?

Figyelt kérdés
Egyfelől tudom hogy gáz, a bütyök, meg a flip-flop is, de sajnos elég nagyok, csúnyák, így nagyon jólesne, ha végre nem kéne a kényelmetlen cipőkben járnom, és papucsban kb nem is fáj, csak ha sokat járok. Viszont fiatal vagyok, 22 éves, szóval nem tudom, hogy mondjuk a fiúk mit gondolnának....Eddig nem voltam még papucsban kint, zárt cipőkben kínoztam a lábam, de idén, ahogy jön a jó idő (meg eleve nem vagyok fázós) elgondolkodtam....

2019. márc. 29. 09:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
60%

Kép nélkül nehéz megmondani,hogy valóban ronda e a lában vagy csak be képzeled.

A flip-flop pedig tök oké,hiába pfujolnak fél ázsia abban rohangál,meg brazilia,ausztráli,újzéland,és havai.

2019. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
53%
Én most műttettem a bütykeim, nem mertem papucsot hordani én sem. Viszont most se tetszik az eredmény :( nem tudom mi legyen... úgy érzem fölöslegesen voltam itthon 2 hónapot :(
2019. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!