Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfivá válás ruházattal is?

Férfivá válás ruházattal is?

Figyelt kérdés
Szeretnék berúházni férfiasabb ruhákra, 19 múltam, de nem jönnek be ezek a tucat cipők, szeretném a férfiasságomat ruhákba is átültetni, esetleg valaki, aki úgy érzi divatosan öltözködik, tudna ide írni egy mondatot?

2019. ápr. 14. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
2019. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Mindenki mástól érzi magát férfinak, tehát így konkrét dolgot ajánlani nehéz. No meg függ az is, hogy hova vennéd fel. Hétköznapok? Iskola? Munka. Gondolom 19 évesen inkább hétköznapi férfias cipők vagy ruhák érdekelnének.
2019. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Mindenki másképp projektálja a saját férfiasságát a ruházatára. Én úgy, hogy nem a másoknak és a normáknak való kényszeres megfelelés tengelyére húzom fel a stílusom, hanem önmegvalósítok. Más úgy, hogy úgy öltözik fel, mint egy CEO az igazgatósági ülésen. A harmadik az izmait hangsúlyozza a ruháival stb stb.
2019. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Helly Hansen, vagy Bugatti például.


[link]


[link]


Egyik sem egy CEO cipő, de nem is egy Nike AirMax. Bugattinak van nagyon sok elegánsabb sport cipője. Bár van több ronda durung cipőjük, de azért sok a szép és fiatalos is.


HH-nak nincs akkora választéka, viszont nem egy tré márka. Talán még ezt lehetne megemlíteni, de szerintem a Fjord jobban néz ki. Bár pont a két legneccesebb színben gyártják, fehér és fekete a legjobban koszolódó színek.


[link]

2019. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha elmész akármelyik egyetem környékére, akkor látni fogod, hogyan öltözködik a legtöbb korodbéli. Na annak az ellenkezőjét csináld. Tehát: nincs rövidnadrág, pláne nem térd alá érő. Nincs póló vicces felirattal, rockbanda képével, félméteres márkalogóval. Ha póló, akkor legyen lehetőleg minél kevesebb szín rajta, legjobb ha egyszínű. De ha komolyan gondolod, akkor csakis ing, de nem rövidujjú, nem csíkos és nem kockás, és szigorúan nadrágba betűrve. Felejtsd el a kapucnis pulóvereket. Ne hordj városban túracipőt, szandált, de legfőképp papucsot, inkább egy laza és szolid sneakert. Márka mindegy, csak a stílus miatt mondom, hogy nekem nagyon tetszenek a Lacoste és Hilfiger cipők. Ja és felejtsd el a fehér zoknikat. Vehetsz pár laza zakót is, vannak nagyon jó ún. "sportzakók" (nem szeretem ezt a kifejezést, mert ki az a hülye, aki zakóban sportol), amiket nyáron is simán fel lehet venni, annyira vékonyak. Erről jut még eszembe, hogy felejtsd el azt, hogy nyáron ha 30 fok köré melegszik az idő, akkor azonnal le kell dobni a textilt és minél több bőrfelületet szabadon kell hagyni. Nem. Nyáron is fel lehet öltözni rendesen úgy, hogy nem kapsz hőgutát, csak a megfelelő anyagokat és színeket kell kiválasztani. Most hirtelen ennyi jutott eszembe.
2019. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Smart casual lesz szerintem a stílusod, az pont ilyen nadrágos, inges, zakós, elegánsabb sport cipős megjelenés.


Jót ír az ötös is, bár azzal nem értek egyet, hogy se short, se rövid ujjú. Egyszínű rövid nadrág és rövid ujjú ing, és kész. Ez szerintem teljesen korrekt, fiatalos, de mégis elegáns. Tehát nem nagylogós, együtteses póló, nem is terepmintás oldalzsebes nadrág, a cipő sem egy Puma, úgy hogy egy ilyen szett nyáron teljesen rendben van:

[link]


Ja hát igen, a képről jut eszembe. Az óra. Az a férfiasság egyik több méteres vonalzója férfiak között. Minél drágább, márkásabb az órád, annál nagyobb az e-péniszed a férfiak körében. És nem a divatmárkák lesznek a befutók, Michael Kors, Hilfiger, DKNY, Armani, Versace, Police, Diesel, Guess, meg nem tudom mik. A korodbeli lányok biztos letérdelnek eléd ettől, de azért ez még a "gagyika". Mindegy, ez már más téma, mert nem is kell rögtön 200.000 Ft-os órát venni, de egy jó és stílusos órát szerezz be, mert férfias, érett dolog.


Nem a telefonunkról nézzük az időt, azt az általános iskolások csinálják, ebből ki kell nőni.

2019. ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, talán egy huszas évek elején járó férfi még hordhat rövidet, ha az tényleg olyasféle, mint a linkelt képen lévő. Bár szerintem azért ez környezetfüggő is, inkább vízparthoz illő viselet. Siófokon vagy Füreden egy esti szórakozásra simán jó, Budapesten már kevésbé. Legalábbis szerintem. De az ilyen térd alá lenyúló óriászsebes izéket semmiképp nem szabad felvenni. Nem is értem, hol veszik ezeket az emberek.
2019. ápr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

„Nem a telefonunkról nézzük az időt, azt az általános iskolások csinálják, ebből ki kell nőni.”


Majd pont te meg a fajtád mondja meg miből kell kinőni. Éppenhogy az ilyen kivagyiskodás, „flexelés” utal általános iskolás szellemi szintre.

Érdekes módon nekem ugyanazt mutatja a telefonom is, mint egy óra. Nocsak... Mik vannak. Szóval semmilyen hátrányt nem szenvedek a hétköznapokban, ha telefonon nézem az időt. Egyébként érdekes módon a környezetemben, haveri körömben a leggazdagabb, de még a legmaszkulinabb férfi sem visel órát. Nem tetszik nekik a viselése. Így nem viselik, ennyi. Tudjátok mások nem efféle kókler, légből kapott etikett maszlagok szerint határozzák meg azt, hogy ők felnőtt férfiak. Bármit is jelentsen ez...

Bár az is igaz, hogy gyomlálom rendesen az ilyesféle embereket a kapcsolati hálóból.

2019. ápr. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ös és 6-os tényleg jó kiindulási alap, de én nem szavaznám ki a mintás igeket. A lényeg csak az, hogy milyen minta és mihez veszed fel.
2019. ápr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%

"Mindenki másképp projektálja a saját férfiasságát a ruházatára. "


Ezt te írtad. Akkor most mit kötsz belém? Fogadd el, hogy valaki máshogy definiálja a férfiasságot. Nekem az óra férfias, a mobiltelefonról idő leolvasás nem.


Egyszerű a válasz, hogy miért nem. Azért, mert a telefon előtt óráról olvasták le az időt, mivel nem volt más. Te miről olvastad le a mobiltelefon korszak előtt? Megmondták a szüleid, vagy a buszon a néni? Nyilván volt órád.


Lehet elavultnak, vagy státusznak hívni ma az órát, vagy valami sznob dolognak, akkor is egy stílusos kiegészítő, ha tetszik, ha nem. A telefon, az nem az. Az egy eszköz arra, hogy telefonáljak, és üzenetet küldjek. Vannak akik mindent azon intéznek, én nem. Én ilyen maradi vagyok, hogy mindennek megvan a saját eszköze. Fényképezőgép, számítógép, stb. Nem egy 5-6"-os kijelzőn élem az életem.


Ő férfi akar lenni, akkor ne egy gagyi majálisos órát lőjön magának, hanem vegyen egy igényeset (ha akar persze), és ne a telefonjáról olvasgassa le az időt, mert tré.


Ez az én véleményem, ami nyilván nem érdekel téged, mint ahogy engem sem a tiéd. És tudod miért?


Azért, mert az internetes vélemény (pláne egy anonim oldalon) olyan, mint a végbélnyílás. Mindenkinek van, de senkit sem érdekel a másiké.


Úgy hogy olvasgasd az időt a telefonodról, én meg felveszem az órámat. Te elmész balra, én meg jobbra, és kész.


Na kellemes hetet!

2019. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!