Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfivá válás ruházattal is?

Férfivá válás ruházattal is?

Figyelt kérdés
Szeretnék berúházni férfiasabb ruhákra, 19 múltam, de nem jönnek be ezek a tucat cipők, szeretném a férfiasságomat ruhákba is átültetni, esetleg valaki, aki úgy érzi divatosan öltözködik, tudna ide írni egy mondatot?

2019. ápr. 14. 19:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is egy óra azért mindenképp kell, már csak azért is, mert furán néz ki csupasz csuklóval valaki, főleg ha inget hord. Jó ha van egy kis asszimetria az öltözetben (ezért is én ha van óra rajtam a bal csuklómon, akkor már nem vennék fel például egy karkötőt a jobbra). Azon kívűl tényleg stílusosabb órán megnézni az időt, mint folyton előkapni a telefont. Apropó telefon, szerintem egy modern öltözethez simán illik például egy okosóra is, nem feltétlen kell a klasszikus nagy számlapos analóg órában gondolkodni. Csak mondjuk nem az ilyen fitneszkarkötő stílusú okosórát kell választani, hanem rendes kör formájút.


Még annyit, hogy hasonló kérdéseknél folyton előjönnek a sértődött válaszok, miszerint "engem nem érdekel más véleménye, én azt hordok és úgy ahogy akarom, ahogy kényelmes". Persze. Nem is arról van szó, hogy aki kevésbé figyel a ruházatára az rossz ember és süllyedjen el. De ha a kérdező kimondottan arra kiváncsi, hogy hogy nézhetne ki stílusosabban, elegánsabban, divatosabban, akkor semmi értelme beírni, hogy szard le mások véleményét, és vegyed fel azt, ami először kijött a mosásból.

2019. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

#10


Félreértetted a gondolatmenetét. Ő azt mondja, mindenki másképp fejezi ki a férfiasságát, de csak az fejezi ki jól, aki úgy csinálja, mint ő. Az meg kb ez:

[link]

2019. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29%

„Lehet elavultnak, vagy státusznak hívni ma az órát, vagy valami sznob dolognak, akkor is egy stílusos kiegészítő”


Igen, egy stílusos kiegészítő, ami esetenként becsülendő módon van összerakva. De ennyi. Ebből nem következik semmi. Főleg nem valamiféle torz mérce.

Egyébként ezzel a segglyulas klisés szöveggel jobb lenne, ha nem égetnéd magad.


„Ő azt mondja, mindenki másképp fejezi ki a férfiasságát, de csak az fejezi ki jól, aki úgy csinálja, mint ő.”


Mi van? Én nem csinálok a saját stílusomból szabályrendszert, amit aztán rávetítek másokra. Egy szóval nem mondtam, hogy a férfiassághoz kapucnis pulcsit kell viselni, vagy hogy nem szabad hozzá órát hordani. Ellenben ti fröcsögtök, hogy mit kötelező:) Meg milyen ciki telefonról nézni az időt meg 40 fokban rövidnadrágot viselni.

Ráadásul előadjátok a begyepesedett őstulkot, akik nem akarják felfogni merre ment a világ. A telefonnal telefonálunk kijelentés egyenesen komikus.

2019. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem senki nem mondta semmire, hogy ciki vagy kötelező. De ha egyszer az a kérdés, hogy "hogyan nézhetnék ki divatosabban, férfiasabban", akkor ne legyen már baj, hogy az ember leírja válaszként, hogy szerinte hogyan. Ez nem azt jelenti, hogy univerzális igazságot ír le az illető, és aki attól eltér az szégyellje magát, de a kérdező valószínűleg nem olyan válaszokat vár, hogy hordj és csinálj amit akarsz, mert erre szerintem magától is rá tud jönni. Valaki leírja, hogy szerinte kell óra, a másik leírja hogy nem kell, és kész, a kérdező majd eldönti, hogy neki hogy tetszik. Szerintem itt az ötletadás a lényeg.
2019. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb ha nagyon atgondolod hogy mit akarsz mert az hogy mi ferfinak lenni elegge tag fogalom. Ez jo otlet hogy igy akarsz fejlodni de ez nem igy megy.


Nezz kepeket, ird be hogy ‘men outfit’ meg ilyesmi es ami tetszik azt mentsd le ennyi. Legy onmagad. En peldaul hordok gyuruket, chelsea csizmat (keresd ki) es magas dereku nacit amire van aki azt mondana hogy hu ez nem annyira ferfias de nem erdekel mert ez az en stilusom es ettol nem erzem magam lanynak. A divat arra valo hogy azt ami benned van megmutasd, neked kell hordanod a ruhat nem a ruhanak teged, peldaul ha fogod magad es veszel ingeket es elegans cipot mert gondolod hogy ezzel majd kitunsz es ferfias de nem erzed jol magad benne, hatalmasat fogsz koppanni.

2019. ápr. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!