Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj az "unalmas" öltözkö...

Miért baj az "unalmas" öltözködés?

Figyelt kérdés

Egy kérdés alól törölték a kommentem, amiben próbáltam kideríteni, pedig őszinte kíváncsiság vezérelt, és tényleg érdekes téma szerintem... de oké, a szabályzat szerint "Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!", szóval megpróbálom így.


Tehát: miért baj tulajdonképpen, ha valaki "unalmasan" öltözködik? (értsd: farmer, póló, sportcipő)

Pontosan mi lesz rosszabb attól valakinek, hogy egy másik ember ilyen ruhákat hord? Ez miért ilyen leszólni való dolog?


2019. ápr. 16. 14:01
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
16%

Szövet, vagy vászon nadrág. Piké póló, hosszú vagy rövid ujjú ing, zakó.


Egyik sem farmer, egyik sem póló.


#4-es, te rajtad ugyanúgy mosolyognak mások, vagy lenéznek téged, maximum nem teszik szóvá. :) Ha az emberek elmondanák egymásnak a buszon, hogy ki mit gondol a másikról, akkor nagyon sokan kerülnének kórházba rövid időn belül.

2019. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
13%
Nem közlekedem buszon, de biztos rajtam is mosolyognak, hisz én vagyok ilyen szánalmas és lenéző, oh várj csak, irónia
2019. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
71%

Te egy olyan fajta ember lehetsz, aki direkt keres fogást a másikon, forgatja ki a mondatait, addig csűröd csavarod egyoldalúan a saját kommentjeidet, amíg igazából a másik a hunyó.


Mert lassan ott tartunk, hogy én nézek le másokat, csak mert nem jön be a farmer póló sport cipő vonal, és leírtam tényszerű dolgokat az "unalmas" stílusról (hívjuk így, ha már így szerepel a kérdésben), amivel a kérdező is egyetértett, mint "unalmas" stílust képviselő.


Mert ugye erre nem érkezett részedről válasz, hisz nincs mibe belekötni:

"Szövet, vagy vászon nadrág. Piké póló, hosszú vagy rövid ujjú ing, zakó.


Egyik sem farmer, egyik sem póló."


Szóval én kiszállok ebből, mert te nem beszélgetni, értelmesen vitázni szeretnél, hanem csak kötekedni. Erre keress valaki mást, van még bőven kategória az oldalon.

2019. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
39%
De ugye azt vágod, hogy ezen az oldalon nem 100 db ember válaszol, és a százalék nem egyedi azonosító? :D Mert a válaszaidból te nagyon úgy hiszed, hogy itt minden választ én írtam. És nem, nem vagyok olyan ember, csak utálom az olyan sekélyes és ostoba embereket, mint te vagy, aki képes újraregisztrálni az oldara, csak hogy onthassa a h.lyeségeit
2019. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés. Igazából az utóbbi években én is egyre kevésbé foglalkozom az öltözködésemmel. Olyan értelemben, hogy a kényelem, praktikum játszik szerepet. Azt azért tegyük hozzá, hogy jó néhány éve sportolok, szóval egy egyszerű farmer, póló, sportcipő összeállításban is jól érzem magam, sőt így érzem, hogy önmagam vagyok. Lazán, sportosan. Mondjuk azt azért ehhez szeretem ha a hajam rendben van, és így az összhatás nekem megfelelő. Meg mások se említették, hogy milyen stílustalan lennék, vagy kevésbé csinos csak mert egyszerű ruhákat hordok. Forma ami benne van, amúgy is jobban számít.
2019. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%

Ha tényleg annyira unalmas lenne, akkor alig lennének az utcán olyanok, akik farmer, póló sportcipőben flangálnak.


Itt a gyakorin meg szép nagy számban előfordulnak azok, akik nem tudnak magukkal mit kezdeni, inkább ők a tömegemberek, mint akikre azt mondják, hogy "unalmas és tömeg", mennek az első beszólogató gyökér után, mint a birkák... Ez a szett uncsi, az a ruha rbancos, ez nem férfinak való, a tornacipőt ne vegye fel egy harmincas. Kinemszarjale.

2019. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
14%
Miért baj? Bajnak épp nem baj, de maga ez az öltözködés teljesen azt sugározza, hogy reggel csak beleugrasz valamibe, ami a kezed ügyébe kerül, nem kísérletezel, nem érdekel semmi. Ha az öltözködésed "unalmas", azt sugárzod, hogy te magad is az vagy. Abszolút jellegtelenség és apátia.
2019. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
79%
De az, hogy valaki vászon nadrágot vesz fel inggel, az mitől izgalmasabb, mint egy farmer+póló? Az tény, hogy sokkal jobban és elegánsabban néz ki, de szerintem ugyanolyan "uncsi", ugyanúgy rengetegen hordják, és ugyanúgy fel lehet venni két perc alatt reggel. Én ha azt hallom, hogy nem unalmas öltözet, akkor valami extrát várnék.
2019. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%

#17


Az úgynevezett nem unalmas szettek közt szerintem többet látni abból, ami olyan, mintha valaki csak vakon magára rángatott volna teljesen össze nem illő darabokat/színeket.


Farmerhez a legegyszerűbb öltözködni. És az, hogy valaki nem foglalkozik a stílusával, nem jelenti azt, hogy a személyisége is jellegtelen. Maximum a felszínes embereknek. Számomra csak annyit jelent, hogy valószínűleg mással szereti tölteni az idejét, nem különleges darabok felkutatásával például. Utóbbi is egy érdekes hobbi, de nem kell, hogy mindenki életének ugyanolyan fontos része legyen.

2019. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nincs bajom azzal ha átlagosabban öltözködik valaki.

Bár az tényleg furcsa, hogy mièrt nincs az emberek egy rèszében igény arra, hogy egy kicsit különlegesebb öltözködjenek és ne tucat holmikat hordjanak.

De mindegy...ők tudják


Csak esetek többségében mindig az átlagos öltözködésű emberek kötnek belém és szólnak meg ok nélkül. Csupán az öltözetem alapján itèlve. Pedig én nem teszem szóvá sohasem ha valaki tucat holmikat hord. Egyszerűen nem érdekel. Van akinek az ilyen cuccok kènyelmesek és ebben nincsen semmi gáz.

2019. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!