Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért baj az "unalmas" öltözkö...

Miért baj az "unalmas" öltözködés?

Figyelt kérdés

Egy kérdés alól törölték a kommentem, amiben próbáltam kideríteni, pedig őszinte kíváncsiság vezérelt, és tényleg érdekes téma szerintem... de oké, a szabályzat szerint "Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!", szóval megpróbálom így.


Tehát: miért baj tulajdonképpen, ha valaki "unalmasan" öltözködik? (értsd: farmer, póló, sportcipő)

Pontosan mi lesz rosszabb attól valakinek, hogy egy másik ember ilyen ruhákat hord? Ez miért ilyen leszólni való dolog?


2019. ápr. 16. 14:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
41%

#19


"Az úgynevezett nem unalmas szettek közt szerintem többet látni abból, ami olyan, mintha valaki csak vakon magára rángatott volna teljesen össze nem illő darabokat/színeket."


Igen, sok ilyen is van, egy részük legalább próbálkozik.


"Farmerhez a legegyszerűbb öltözködni."


Ez teszi unalmassá ezt a bizonyos legalapvetőbb kombinációt. A farmerből rengeteget ki lehet hozni.


"És az, hogy valaki nem foglalkozik a stílusával, nem jelenti azt, hogy a személyisége is jellegtelen."


Nem is írtam, hogy az. Azt írtam, hogy azt a benyomást kelti.

2019. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

#17

Ekkora ökörséget már rég hallottam. Mindenesetre köszi, korrekt válasz a kérdésemre. :D

2019. ápr. 17. 08:40
 23/23 anonim ***** válasza:
67%

Nem baj. Vannak emberek akiket egyáltalán nem érdekel az öltözködés. Nem ezzel fejezik ki magukat, nem használják kompenzációra, nem élnek vele kivagyiságból, nem valósítanak meg vele semmit és nem követnek általa bégetve trendeket vagy szabályokat.

Nyilván ilyenkor a legegyszerűbb döntés a farmer póló:D Abszolút neutrális számomra, ha úgy öltözik valaki. Csak tőlem személy szerint távol áll.

2019. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!