Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhaboltokban szoktatok...

Milyen ruhaboltokban szoktatok általában ruhákat venni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 22. 17:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát én nem könnyen találok magamnak tetsző dolgokat, így elég vegyes. orsay nagyrészt felsők, ruhák, h&M felsők, pull&bear nadrágok főleg, Bershka, időnként Tesco, Lidl (sajnos ott nem lehet próbálni, így ritkábban, de általában jó minőségű dolgok vannak). Cipő általában Deichmann, néha ccc.
2019. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Össze vissza. Sokat szoktam turkálóba járni, rengeteg kincset találok. De szoktam még a Mohitoban, Promodban, Mangoban, Zarában is vásárolni. De szeretem pl a Levi's-t is, sok farmerom van onnan. Van egy pár Sugarbirdös ruhám is, legfőképp elegánsabb darabok. De egyébként tényleg össze vissza vásárolok, nem megyek konkrétan a boltra.:)
2019. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%

Általában rendelni szoktam a cuccaimat. Pl a Punkraveról, Killstarról és a Restyleról.

De a dark/goth tèmájú adok veszek facebook csoportokat is szeretem mert sokszor nagyon szuper és jó minőségű cuccokra lehet akadni (pl csomó Hell Bunny meg Queen of Darkness, Disturbia és Alchemy cuccot találtam és vettem már így)

De a turkálokat is szeretem. Néha igazi kincsekre lehet akadni, de ehhez nagyon szemfülesnek kell lennem. Pluszban van néhány külön alternatív stílusú dolgokat árusító turkáló a fővárosban (pl Jajcica, GiHáda) Nèha ezekbe is szoktam járni. Nagy formák ezekben a boltokban az eladók is :)

2019. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

H&M, Aldi, Lidl, Tesco főleg. Bizonyos esetekben Dechatlon vagy Hervis. Télire 1-2 dolog a Tezenisből.

Annyi a lényeg nekem, hogy 100% pamut legyen és minél egyszerűbb alapdarab, ilyesmik meg ezekben a boltokban vannak jó áron.

2019. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Változó, számomra fontos, hogy ne költsék sokat ruhákra, de viszonylag jó minőségű és szép ruhatáram legyen.

Cipőket főleg CCC-ből és Deichamnnból veszek, fehérnemű jöhet a Lemila-tól és, hipermarketből is. Ruháknál kedvenc üzletem az LC Waikiki és az Orsay, de szoktam a Terranovában, C&A-ben, H&M-ben, New Yorker-ben, Pull&Bear-ben, Bershka-ban és a Pepco-ban is vásárolni. Szeretem figyelni a leárazásokat, illetve, mivel alacsony és vékony vagyok, szoktam a gyerekrészlegről is vásárolni, főleg felsőket. :D


26N

2019. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!