Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gót/ Metál stílusúak! Ez a...

Gót/ Metál stílusúak! Ez a korzett szerű melltartó túl sok egy buliba?

Figyelt kérdés

Gótos-metálos stílusban öltözködöm,nem az a tipikus,inkább a csipkés,nőiesebb darabokat szeretem. Persze mindennapra nem hordom,csak rock/metál koncertekre,összejövetelekre. Egyébként nem szeretek sokat mutatni,inkább combhrisnyát hordok gyakran,alatta átlátszó harisnyával és rövid nadrággal vagy szoknyával.

Ez a felső,habár nagyon jól áll,kicsit tartok hogy sok lenne. A környékünkön senki nem öltözik ilyen stílusban,nem tudom ki tudna releváns választ adni,mert ugye itt a többség konzervatív,eleve könyékből elutasítják az ilyet. Ami nem zavar,csak az olyanok véleménye érdekel,akik hasonló körökben mozognak. Azokhoz szól a kérdésem,ti szoktatok-e ilyet hordani,és ha igen,hova,milyen összeállításban,vagy ismertek-e esetleg ilyet,aki ilyen stílusú.

Ilyesmire gondoljatok:

[link]

[link]

[link]



2019. máj. 9. 20:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem baj az hogy az alja kicsit átlátszik,amúgy is hordok crop-topokat,inkább a kivágás zavar.
2019. máj. 9. 21:19
 12/21 anonim ***** válasza:
60%
Ez fehérnemű.
2019. máj. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Azt értem hogy fehérnemű. Nem ez volt a kérdés. :D A combfix is fehérnemű,mégis hordjuk nyilvános helyen.
2019. máj. 10. 10:34
 14/21 anonim ***** válasza:
83%

#13

"A combfix is fehérnemű,mégis hordjuk nyilvános helyen."

Igen, sőt, tangát is.

Csak éppen a fehérneműnek nem illik kilátszania a felsőruházat alól.

Éppen így értettem, ha veszel rá valamit, akkor semmi gond vele.

2019. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hgoy metál koncerten fontos lenne az illem :D Attól még hordom hogy nem illik. Niylván nem templomba,meg vásárláshoz,de az hogy "nem illik" nem indok.
2019. máj. 10. 17:22
 16/21 anonim ***** válasza:
68%
De akkor miért tetted fel a kérdést, ha ezt így már magadban eldöntötted? Egyébként ezek szerintem is fehérneműk.
2019. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én szoktam ilyen bustier-fazonú melltartót felvenni úgy, hogy ráveszek egy zártabb áttetsző bodyt. Akkor látszik is, de annyira nem kihívó.

Amúgy 20 évesen siman felvettem ilyesmit koncertre/buliba, de azok inkább átlatszatlan vagy lakk anyagúak voltak.

2019. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

9-es, akkor nézd már végig ezeket a képeket erre a kulcsszóra:

www.instagram.com/explore/tags/berghainstyle

A legnagyobb gót mozgalom manapság technoban van, a cyberheadek inkább cybernek öltözködnek, de az az UV-s cyber dolog meg radioaktív maszk már vagy 10 éve nem divat.

2019. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
52%

#15

"Attól még hordom hogy nem illik."

Akkor nem értem, mi a kérdésed tulajdonképpen?

2019. máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

" Azokhoz szól a kérdésem,ti szoktatok-e ilyet hordani,és ha igen,hova,milyen összeállításban,vagy ismertek-e esetleg ilyet,aki ilyen stílusú."

EZ a kérdésem. :D

2019. máj. 13. 13:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!