Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lett a mai fiatal lànyokból?

Mi lett a mai fiatal lànyokból?

Figyelt kérdés
Eszméletlen a mai fiatal lànyok öltözködési kulturàjuk és viselkedésük. Minden tini fent hordja az orrát és úgy öltözködnek mint egy vérbeli média k**va. Persze kivétel is van, de nagyobb szàzalékban ezt làtni az utcàn.

2019. máj. 11. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Ez nagyon nincs így.

Sokan vannak, de nem túlnyomórészt.


És ez a kor ilyen tiniket termel, mert ilyen környezetben vannak, ők is csak egy mini-evoluciot folytatnak le a kis életukben.


Húsz év múlva ők lesznek anyák, üzletasszonyok, feleségek.

2019. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
92%
Ez egyrészt nem így van, kis százalékban vannak, másrészt minden kornak voltak ilyen tagjai.
2019. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Annyi mindent megtudok magamról!

Akikről te beszélsz, ők bőven kisebbségben vannak.

18/L

2019. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
A 80-as években meg mindenki cigizett. Az jobb volt? Ma már legalább ciki cigizni, mert büdös és sárga lesz a foguk.
2019. máj. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon unalmas már ez a mai fiatalozàs.

Az utóbbi időkben minden generációban volt egy kis csoport, aki nem a korának megfelelően oltozkodott és beképzelt volt.

Én 2000 elején voltam tini, akkor is volt ilyen. Tesòm 2010 körül ballagott általános suliból, akkor is sok ilyen lány volt náluk.

De mindig a nagy többség normális és nem akar huszonévesnek kinézni és úgy viselkedni..

14 éves unokahúgom még jókat játszik a kertben a bemelegìtőjében. Bár érdekli a divat stb, de a korának megfelelően öltözködik és él.

Egyébként a mai világban a közösségi médiával is meg kell küzdeniük. Nagyon menő a mai fiatalok körében pl az instagram. Ha a látszólag tökéletes testű, tökéletes életű influencerekhez mérik magukat és hozzájuk akarnak hasonlítani, akkor az lesz, amit írtál.

Ez szerintem nem feltétlenül az ő hibájuk. Tanítani kéne az iskolában, hogy hogyan hasznàljàk az internetet.. De amíg tanító néni is osztogatja az àlhìreket, addig nehéz mit tenni.

Egyébként a fast fashion boltokban kb egy kaptafàra mennek a ruhák.. Szaggatott térdű nadrág, haspòlò stb.. Aki normálisan öltözne is alig tud (főleg kis diák zsebpénzből)

2019. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Már elnézést, de mi az, hogy nagyobb százalékban? Ha te csak ilyeneket látsz akkor vagy nem akarsz mást meglátni, vagy direkt keresgélsz rossz helyen. Amúgy nem lehet minden ugyanolyan, mint 50 vagy 20 éve. Változik a világ, változnak az emberek is. Más a divat, más az emberek stílusa minden téren. Minden generációnak megvannak a maga hibái, tehát ez nem csak most van így. Öltözködésről annyit, hogy ez van a boltokban, ez a divat, de mindenkinek más az ízlése, ellenben ne várd el, hogy bokáig erő szoknyában járjon mindenki, mert régen ez volt. A viselkedési "problémák" szintén jelen voltak mindig, csak más csomagolásban. És amúgy a fiúknál nincs ez, csak a lányoknál? Nem minden lány olyan, mint amilyet te leirtal és akikre ez igaz, most még kisebbség. Szűk látókörű vagy, ha csak őket látod és általánosítasz. Minden lány... Ja.. A fiúk nem. Ők tok rendben vannak. Szerintem bővítsd a látóköröd és azután vonj le következtetéseket. Köszi :)
2019. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

37 éves vagyok, amikor tini voltam, akkor is volt divat követő réteg, vagy rocker/alter/black metalos stb. Csak ugye az internetnek hála most már az információ gyorsabban jut el az emberekhez, így a követendő/választható divat, szubkultúra mintája is. Az én osztályomban volt két lány is, aki terhes lett, ugyanúgy bagóztak, ittak, engem kicikiztek páran mert szűz voltam és még sorolhatnám, ugyanúgy voltak agresszív fiú és lány csoportok is.

Viszont nem volt segítség (mint ma esetleg), ha bántottak-vertek mások, nem voltak segítő csoportok.

2019. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szinte biztos voltam benne , hogy ilyen vàlaszok fognak érkezni :) Hàt igen, igen érzékeny mély pont ez a kérdés tiniknek. Figyeljetek én ahol élek azt làtom, hogy a 14 éves kiscsajnak kint a fél pecke a csodàs divatnak köszönhetően na meg a testhez àlló cicanadràg amiben a tanga be van màszva a fenekébe.Az én lànyom azért megnézem mielőtt útnak eresztem. Fél kg-os smink a gyerekeken és a 16 éves baràtja a fenekébe matat...
2019. máj. 11. 20:22
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, mint utólag kiderült önöket, hogy azért, mert látnak valakit/valakiket miért kell elkönyvelni mindent lányt olyannak? Minden rossz szándék nélkül kérem önöket, hogy tekintsenek szét a világban, és már is látják, hogy ha még úgy is vagyunk felöltözve, ahogyan az maguknak nem megfelelő, attól még a személyiségünk nem feltétlenül romlott. Nem kérem, hogy értsenek egyet a mai divattal, de ne tegyék szóvá, csak mert meguknak nem tetszik.
2019. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Ezelőtt 20 éve is megfogták a lányok fenekét.Azt veszik fel amit a boltban kapnak.Az ízlésük meg majd kialakul 10 év mulva.Ennek ellenére sok lány szépen öltözik.Nekem is volt mini szoknyán,anyám fiatal korában meg olyan minik voltak,hogy abból is ki volt minden,ha nem figyeltek.
2019. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!