Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ítélik el sokan ha egy...

Miért ítélik el sokan ha egy férfi szandált vesz fel?

Figyelt kérdés

2019. máj. 30. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Mert sokan szeretnek mással foglalkozni.😆

Ez ad örömöt nekik, hogy mást fikázzanak!

Mindenki azt vegyen fel amit szeretne, amiben jól érzi magát. A rosszindulatu embereket le kel sz*arni😊

2019. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Azzal nincs baj, csak ha zoknival veszi fel.

De azt meg nem tudják megmondani, hogy miért. Álltalában erre az a válasz van, hogy mert értelmetlen, mivel a szanda nyitott, ezért értelmetlen rávenni egy zoknit. Vagy van még a nem mutat, márpedig van olyan ami még mutatna is. De egyik se magyarázat arra, hogy miért gáz.

Ez inkább a divat majmok miatt lehet szerintem, de értelmes magyarázat nincs rá, hogy miért gáz.

Ha valaki azóta tud rá másat azt én is szívesen hallgatom. De volt már párszor ez a kérdés, de az értelmetlennél tovább nem igen jutottunk.

2019. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Mert úgy gondolják, ha megtesznek valamit közízléstelennek az "influenszerek" (ez egy undorító jelenség, jegyzem meg), és valaki mégis azt meri viselni, akkor fölényeskedhetnek felette, mondván: "Jaj, micsoda stílustalan, pfej." S ekkor úgy gondolják, hogy ők többek, magasztosabbak, felsőbbrendű létformák, akik az elefántcsonttorony magasáról lenéznek az ilyen ízléstelen prolikra, és ez büszkeséggel tölti el az amúgy tökéletesen üres fejüket. Olyan ez, mint régen a feudális társadalom, ahol az arisztokrata még csak véletlenül sem érintkezett a jobbágyokkal, nehogy egy alacsonyabb kasztba tartozó "senkivel" kelljen egy légtérben lennie.
2019. máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Mert nőiesnek tartják. Elvégre a római katonák is olyan nőiesek voltak, azért hódították meg fél Európát.
2019. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Az NDK-ból özönlö szandálos, hátizsákos csövesek óta van ez az utálat.
2019. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem csak szimplán nem néz ki jól. Én még nem igazán láttam olyat, akiről tényleg azt mondtam, hogy igen, illik a ruhájához, korához, stílusáboz és tényleg jól néz ki. Nekem a szandál az ilyen tipikus kisgyerek/papa kategória (rajtuk nem “zavar”), de így köztes korosztályon viselve nem igazán tudom hová tenni. Tudom, hogy nyáron meleg van meg minden, de ettől én még mondjuk nem vennék fel ilyesmit a helyükben. Most ez ugyanolyan, mint pl. alapvetően kényelmesebbek az ilyen “Mary Poppinsos, kis pántos, apró sarkú cipők”, mint egy csinosabb magassarkú, de attól még huszonévesen nem fogok a nagymamám vagy a kishugom cipőjében járni.
2019. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6-os de te amúgy hordasz szandált?
2019. máj. 30. 14:39
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem gusztustalan!

És én sem hordok szandàlt vagy papucsot az utcàn

2019. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

6os vagyok


Ritkán, de szoktam. Hétköznap inkább szimpla félcipőben vagy balerinában vagyok. Szandált inkább csak városban húzok fel (ahol kevésbé lesz retkes az ember lába), ha tudom, hogy nem kell sokat sétálnom stb., mert nekem annyira nem kényelmes. Illetve csinosabb ruhákhoz, ha nincsen más hozzáillő cipőm.

2019. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Mert krónikus izlésficamot jelez.
2019. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!