Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gáz, ha egy teltebb lány...

Az gáz, ha egy teltebb lány rövid pólót vesz fel?

Figyelt kérdés
160 cm és 55kg vagyok, van egy ruha ami nagyon tetszik. Mivel már nagyon meleg idő van felszeretném venni egy rövidnadrághoz. A hasam nem látszik, csak a ruha rövid.

2019. jún. 4. 20:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10: pont ezért nem a kilókat kellene nézni, hanem a centiket, meg a tükröt.


2 kiló "hízás" (inkább súly gyarapodás) nagyon nem mindegy, hogy izmosodásból jön össze, ami eredményeként a centiket nézve, akár még csökkenhet az ember mérete, vagy zsírból ami alapjában véve könnyű, de nagy helyet tud foglalni.



Pont ezért marhaság kb 20 éve szakmai körökben a BMI, mert egy 185cm/100kg elsőre soknak tűnik, pedig ha sportos, kigyúrt, akkor vékony lesz ezzel, ha el van hízva, akkor hatalmas hasa lesz a pálcika karjai mellett, de a BMI ugyanaz.



Nem a kilókat, a tükröt kell nézni ruha választásnál is. Ha valakinek széles a csípője, vastag a combja, akkor ne azért ne vegyen fel előnytelen ruhát, mert X kg, hanem azért, mert az ő alkatánál nem áll jól.

2019. jún. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

testes vagyok, ám pici (158/56-58kg) és egyik nap sírtam a tesómnak, hogy kövér vagyok. elmentünk valahová, és láttam egy csajt, aki hiába volt tőlem magasabb, husisabb is volt és egy melltartó méretű felső volt rajta. konkrétan. melltartó méretű top. mindene kint volt. szóltam bátyámnak: láttad? visszakérdezett: mit?

innentől nyugtáztam, hogy a kutyát nem érdekli, mit viselsz ilyen dögmelegben. máshogy állok azóta ezekhez a dolgokhoz kicsit...

2019. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!