Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők nektek rendben van...

Lányok/nők nektek rendben van ha olyan rövid nadrágot huztok fel amiben kint a feneketek? És igen miért van rendben?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok

2019. máj. 11. 11:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%

Bár már 32 vagyok, de soha nem volt és nem is lesz rajtam ilyen - még otthon sem!


K bszott ízléstelen az ilyen!

2019. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%

Engem nagyon zavar, mert a magamutogatáson kívül semmi sem indokolja, hogy ki legyen a fél sgge. Ha melege van, vegyen szoknyát!


Gondolj már bele, áll a buszmegállóban és ott nyerít mögötte a középiskolás kan gyülekezet, a hazafelé tartó melósoknak csorog a nyála, a mamikák sóhajtoznak... Vagy nem zavarja (totál igénytelen) vagy kifejezetten erre utazik. Menjen a francba a provokáló ribi stílusával.


Ha annyira büszke a tuti alakjára, akkor meg vegyen fel valami testhez álló ruhát. Annyi jó alakkiemelős cucc van.


Ha meg élvezi, hogy nézik lépjen fel a peep show-ban, még meg is fizetik, de könyörgöm ne az utcán mutogassa magát.


Egyedül a strandon van rendben, ja nem, az nem jó, ott ezzel nem lehet villantani, hiszen mindenki fürdőruhát vesz.

2019. máj. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem kifejezetten erdekel sem mason sem magamon
2019. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted hogy nem érdekel saját magadon?
2019. máj. 11. 12:09
 5/30 anonim ***** válasza:
64%

Ugy ertem, hogy nem azert veszek fel egy ruhat, mert masnak ez megfelel vagy sem. Vagy mert ez lenne az elvaras.

Ha megtetszik egy nadrag, ami pont olyan fazonu, hogy kilatszik belole akkor nem fogom csak azert nem megvenni mert uram isten masnak ez szurja a szemet. Nem ugy veszek rovidnadragot, hogy kilatszik e belole a fenekem, hanem hogy tetszik e maganak a nadragnak a szine/mintja/felepitese. Igy vegyesen van minden fele fazonu, igen olyan is amibol kilatszik. Es nem igazan erdekel. Ahogy az sem mas mit vesz fel, semmi kozom hozza ha o jol erzi magat benne minek erdekeljen. Fel kene mar noni ahhoz, hogy ne masokkal foglalkozzatok hanem sajat magatokkal. Hogy nem biztos, hogy mindenkinek az a szep es jo ertek amit ti kepviseltek. Nezzetek ki ugy es oltozzetek ugy ahogy nektek jol esik, de ne ussetek bele az orrotokat maseba

2019. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%
Olyat hordok, ami épp a fenekem alá ér, rövid, de nem látszik ki semmi. Másokon csak akkor zavar, ha nem megfelelő helyre, alkalomra húzza fel. Nekem ez strandviselet, nyaralásra való.
2019. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%

Nem vennék fel ilyet, és másokon se tetszik.

18

2019. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
73%

Nem, mert nem higiénikus leülni benne nyilvános helyen és tömegközlekedési eszközön.


Kort.

2019. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
62%

„Ha megtetszik egy nadrag, ami pont olyan fazonu, hogy kilatszik belole akkor nem fogom csak azert nem megvenni mert uram isten masnak ez szurja a szemet. Nem ugy veszek rovidnadragot, hogy kilatszik e belole a fenekem, hanem hogy tetszik e maganak a nadragnak a szine/mintja/felepitese”


Nem is az a lényeg, hogy mások mit gondolnak. De gondolj bele, ha neked tetszik egy olyan nadrág amiből kilátszik a segged, az üzen rólad valamit azért:D Szóval lehet itt játszani a szavakkal, de ribis és nem a nadrág, hanem a mentalitás.

2019. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
59%

Kedves, nem feltetlen gondolnam, hogy elraul rolam valamit. Hiszen, 6 eve vesztettem el a szuzessegem es a mai napig ugyanazzal az emberrel vagyok egyutt mar 6 eve. Nem gondolnam ezt ribis mentalitasnak, hiaba hordok alkalom adtan tobbet mutato nadragot!

Ez megint csak kulso alapjan valo itelkezes semmi mas, amivel nem ertek egyet.

2019. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!