Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha nyáron hosszú nadrág...

Ciki ha nyáron hosszú nadrág van rajtam?

Figyelt kérdés
Sose szerettem annyira a rövid nadrágokat,nem tartom szépnek a lábaimat.Itt a közel 30 fok és ilyenkor is képes vagyok hosszú nadrágot felvenni.

2019. jún. 10. 00:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Már annyiszor volt ez a kérdés. Nem az, emberek ezrei vannak hosszúban már csak azért is mert előírás a melóhelyen.


Vannak könnyebb, jólszellőző, nyáron is vállalható nadrágok, abban senki nem fog hülyének nézni.

2019. jún. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki én is többnyire abban vagyok, esetleg egy hosszú bő szoknya kényelmesebb a melegben ha takarni akarnád a lábaid
2019. jún. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
14%

Nemed?


Férfinek, tilos városban rövidnadrágot viselni!

Kivéve nyaralóhelyen.

2019. jún. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%

Tőlem éppen sínadrágban is lehetsz, ha én hordhatok rövidnadrágot.


#3

Te Amishföldön élsz?

Én Bp-n élek 4 évtizede és márciustól szeptemberig rövidgatyában vagyok.

Kivétel kb temetés, esküvő.

2019. jún. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

„Férfinek, tilos városban rövidnadrágot viselni!


Kivéve nyaralóhelyen.”


Alkotmány? Btk? Hol találom meg ezt?

De amúgy komolyra fordítva, ezeket az állatságokat honnan veszitek?:D

2019. jún. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
23%

Nekem nem csak ha vasutag ruhákba van vki.

Mmindenki maga tudja mi a jó neki, rám mégis furcsán néznek mert harisnyát hordok rövidnadrággal,mert én sem szeretek harisnya nélkül rövidbe lenni.

A harisnyával nem próbáltad még? Hátha úgy jobb?

2019. jún. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%
Nem ciki, csak elgondolkodok, hogy nem sül meg az illető... Viszont szerintem szard le, hogy ki mit gondol, bár szerintem az emberek amúgy se nagyon foglalkoznak ilyen dolgokkal... számomra inkább pl. az a fura, ha valaki ilyen melegben hosszú nadrágban van, akár férfi, akár nő.
2019. jún. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15%
Ja, és sokan gondolják azt viszonylag alaptalanul, hogy nem szép a lábuk. Ám hosszú nadrágban meg egész nyáron hullafehér lesz, amitől még kevésbé lesz szép. És mint mondtam, kit érdekel, hogy ki mit gondol... És amúgy is, vannak még többen, akik még ennyire se tökéletesek... (Utolsó voltam)
2019. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, én is hosszút hordok (igaz inkább szoknyát, ha rövidet, akkor nagyon vékony harisnyával). Nem szeretem mutogatni a lábamat, mert egy jó ideje nem edzhetek sajnos, és csúnya a combom, meg egyébként sem szeretem ha bárhol ér a nap és barnulok. Amúgy én személy szerint 25 fok felett pucéran is hőgutát kapnék, szóval igazából tökmindegy, hogy rövid vagy hosszú cucc van rajtam.
2019. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!